Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Q8916A pak fotopapier
€ 85,33
€ 70,52
Op voorraad
HP Everyday pigmentinkt glanzend fotopapier, 235 gr/m², 610 mm x 30,5 m
Stock Availability: 3 availible
Categorie: Pakken fotopapier
| SKU | Q8916A |
|---|---|
| EAN | 0848412012972 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Everyday pigmentinkt glanzend fotopapier is een kosteneffectief papier dat geoptimaliseerd is voor inkt op pigmentbasis en dat de productiviteit en de winst verhoogt. Dit hoogwaardige glanzende papier heeft een korte droogtijd en produceert briljante, duurzame afbeeldingen.
Telkens opnieuw geweldige printresultaten. Dit fotopapier heeft een microporeus oppervlak dat zorgt voor een optimale inktabsorptie, een hoge inktdichtheid, kortere droogtijden en briljante kleuren die lang mooi blijven.
Dit fotopapier, dat een uitstekende weergavekwaliteit voor dagelijks gebruik biedt en uw workflow probleemloos laat verlopen, zorgt voor een hoge productiviteit. Door de korte droogtijd kunnen de prints gemakkelijk verwerkt en snel gelamineerd worden.
Dit fotopapier voor dagelijks gebruik is geschikt voor tal van toepassingen, van presentaties tot displays en fotovergrotingen en zorgt voor een consistente, hoogwaardige fotokwaliteit. Met dit recyclebare[2] FSC®-gecertificeerde papier[1] ondersteunt u uw milieudoelen.
Telkens opnieuw geweldige printresultaten. Dit fotopapier heeft een microporeus oppervlak dat zorgt voor een optimale inktabsorptie, een hoge inktdichtheid, kortere droogtijden en briljante kleuren die lang mooi blijven.
Dit fotopapier, dat een uitstekende weergavekwaliteit voor dagelijks gebruik biedt en uw workflow probleemloos laat verlopen, zorgt voor een hoge productiviteit. Door de korte droogtijd kunnen de prints gemakkelijk verwerkt en snel gelamineerd worden.
Dit fotopapier voor dagelijks gebruik is geschikt voor tal van toepassingen, van presentaties tot displays en fotovergrotingen en zorgt voor een consistente, hoogwaardige fotokwaliteit. Met dit recyclebare[2] FSC®-gecertificeerde papier[1] ondersteunt u uw milieudoelen.
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Temperatuur bij opslag | 18 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 35 - 55 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 60 - 85 °F |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 136,5 mm |
| Diepte | 136,5 mm |
| Hoogte | 654 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 136,5 mm |
| Diepte verpakking | 136,5 mm |
| Hoogte verpakking | 654 mm |
| Gewicht verpakking | 4,55 kg |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 135 x 140 x 670 mm |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 136,7 x 136,7 x 654 mm (5.38 x 5.38 x 25.8") |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Inhoud | Roll of printing material |
| Maximum aantal stapelbare verpakkingen | 1 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 12 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 410,1 kg |
| Stapelhoogte voor pallets | 2 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1219,2 x 1016 x 1099,31 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1219,2 x 1016 x 1099,3 mm (48 x 40 x 43.3") |
| Producten per pallet | 84 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 7 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 84 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| Overige specificaties | |
| Maat | 13,7 cm (5.38") |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Gewicht | 4 kg |
| Afmetingen (B x D x H) | 135 x 140 x 670 mm |
| UNSPSC-code | 24141607 |
| Retail-only vlag | Nee |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
HP Q8916A pak fotopapier
€ 85,33
€ 70,52
|
New
BMG Ariola Q6579A pak fotopapier Wit G...
€ 109,94
€ 90,86
|
Bestseller
BMG Q8921A pak fotopapier Wit Satijn
€ 126,30
€ 104,38
|
Popular
Epson Standard Proofing Paper, DIN A3+...
€ 121,10
€ 100,08
|
Epson Premium Semimatte Photo Paper Ro...
€ 112,91
€ 93,31
|
Hot Product
Canon FA-SM2 pak fotopapier A3 Wit Glad
€ 92,00
€ 76,03
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
Q8916A
|
Q6579A
|
Q8921A
|
C13S045005
|
C13S042149
|
1711C013
|
| Manufacturer |
HP
|
BMG
|
BMG
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
| Type finish |
n.v.t.
|
Gloss
|
Satin
|
n.v.t.
|
Semi-matt
|
Smooth
|





