Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BMG Ariola Q6579A pak fotopapier Wit Glans
€ 109,94
€ 90,86
Op voorraad
BMG Ariola Q6579A, Glans, Inkjet, Wit, 195 µm, 1 jaar, 24 at 60° per ASTM D-523 Test Method
Stock Availability: 4 availible
Categorie: Pakken fotopapier
| SKU | Q6579A |
|---|---|
| EAN | 0848412013856 |
| Manufacturer | BMG |
| Availability | In Stock |
BMG Ariola Q6579A. Type finish: Glans, Printtechnologie: Inkjet, Kleur van het product: Wit. Rolbreedte: 61 cm, Rollengte: 30,5 m. Gewicht verpakking: 3,53 kg
| Kenmerken | |
|---|---|
| Printtechnologie | Inkjet |
| Type finish | Glans |
| Kleur van het product | Wit |
| Glansniveau printermedia | 24 at 60° per ASTM D-523 Test Method |
| Dikte printermedia | 195 µm |
| Bewaartijd vóór gebruik | 1 jaar |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Rolbreedte | 61 cm |
| Rollengte | 30,5 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 3,53 kg |
You may also be interested in
| Product |
New
BMG Ariola Q6579A pak fotopapier Wit G...
€ 109,94
€ 90,86
|
Popular
Epson Premium Luster Photo Paper, DIN...
€ 151,14
€ 124,91
|
Hot Product
Epson Premium Luster Photo Paper, DIN...
€ 151,75
€ 125,41
|
BMG Ariola Q6575A pak fotopapier Wit G...
€ 160,19
€ 132,39
|
Bestseller
BMG Q8921A pak fotopapier Wit Satijn
€ 126,30
€ 104,38
|
Recommended
Epson Standard Proofing Paper, DIN A3+...
€ 121,10
€ 100,08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
Q6579A
|
C13S041784
|
C13S041785
|
Q6575A
|
Q8921A
|
C13S045005
|
| Manufacturer |
BMG
|
Epson
|
Epson
|
BMG
|
BMG
|
Epson
|
| Type finish |
Gloss
|
Lustre
|
Lustre
|
Gloss
|
Satin
|
n.v.t.
|



