Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BMG Q8921A pak fotopapier Wit Satijn
€ 126,30
€ 104,38
Op voorraad
BMG Q8921A, Satijn, 235 g/m², Wit, 2 jaar, 60°, 96 procent
Stock Availability: 5 availible
Categorie: Pakken fotopapier
| SKU | Q8921A |
|---|---|
| EAN | 0848412013016 |
| Manufacturer | BMG |
| Availability | In Stock |
BMG Q8921A. Type finish: Satijn, Media gewicht: 235 g/m², Kleur van het product: Wit. Rolbreedte: 91,4 cm, Rollengte: 30,5 m, Core diameter: 5,08 cm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 136,6 mm, Diepte verpakking: 136,6 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type finish | Satijn |
| Kleur van het product | Wit |
| Glansniveau printermedia | 60° |
| Bewaartijd vóór gebruik | 2 jaar |
| Media gewicht | 235 g/m² |
| Papierwitheid | 90 |
| Dichtheid | 96 procent |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 35 - 55 procent |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Rolbreedte | 91,4 cm |
| Core diameter | 5,08 cm |
| Rollengte | 30,5 m |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 136,6 mm |
| Diepte verpakking | 136,6 mm |
| Hoogte verpakking | 939,8 mm |
| Gewicht verpakking | 6,72 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
BMG Q8921A pak fotopapier Wit Satijn
€ 126,30
€ 104,38
|
Popular
Epson Premium Luster Photo Paper, DIN...
€ 151,14
€ 124,91
|
Hot Product
Epson Premium Luster Photo Paper, DIN...
€ 151,75
€ 125,41
|
New
BMG Ariola Q6579A pak fotopapier Wit G...
€ 109,94
€ 90,86
|
BMG Ariola Q6575A pak fotopapier Wit G...
€ 160,19
€ 132,39
|
Recommended
Epson Standard Proofing Paper, DIN A3+...
€ 121,10
€ 100,08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
Q8921A
|
C13S041784
|
C13S041785
|
Q6579A
|
Q6575A
|
C13S045005
|
| Manufacturer |
BMG
|
Epson
|
Epson
|
BMG
|
BMG
|
Epson
|
| Type finish |
Satin
|
Lustre
|
Lustre
|
Gloss
|
Gloss
|
n.v.t.
|



