Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 42U 4-Post Server Rack, 19in Open Frame Rack met 101cm Montagediepte en 600kg Draagkracht, Mobiel of Vrijstaand IT Rack
- INSTELBARE DIEPTE: 4-post 42U 19" open frame server rack met 4 verticale rails en instelbare montagediepte van 56,0cm tot 101,7cm; Compatibel met diverse servers / switches / data / AV en andere IT apparatuur; Voldoet aan EIA/ECA-310-E.
- EENVOUDIGE MONTAGE: Mobiele serverkast met gemakkelijk te volgen montage-instructies en online video; Compacte flat-pack verzending om schade te voorkomen en installatie te vergemakkelijken; Totale producthoogte 204cm met wielen, 198cm zonder wielen
- KOUDGEWALST STAAL: Duurzaam 4-post 19" open frame patchkast ontworpen voor ventilatie met 42U montagehoogte en 544kg draagvermogen (stationair); 3 installatieopties inbegrepen: wielen, stelvoeten of bodemplaat om rack aan de vloer te bevestigen
- MEEGELEVERD: mobiel computer/data rack wordt geleverd met kooimoeren en schroeven om apparatuur te monteren, gemakkelijk af te lezen hoogte- en dieptemarkeringen, haken voor kabelbeheer en montagegereedschap
- DE KEUZE VAN DE IT-PRO: dit 42U Open Frame Server Rack werd ontworpen en gemaakt voor IT-professionals en geniet van gratis levenslange 24/5 meertalige technische ondersteuning
| SKU | 4POSTRACK42 |
|---|---|
| EAN | 0065030855211 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Met het 4POSTRACK42 42U server rack kunt uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur opbergen in een stevig rack met open frame en verstelbare diepte.
Ontworpen voor gebruiksgemak biedt dit 42U rack gemakkelijk leesbare markeringen voor beide rackeenheden (U) en diepte, met verstelbare diepte-instellingen (van 56,0cm tot 101,7cm) waardoor het rack gemakkelijk aan uw apparatuur kan worden aangepast.
Dit duurzame rack met 4 stijlen heeft een maximale statische belastbaarheid van 600 kg (1320 lbs) en voldoet aan diverse industriële rack standaards (EIA/ECA-310, IEC 60297, DIN 41494) voor een universeel design dat geschikt is voor de meeste rack apparatuur.
Voor een complete rackoplossing waarmee u tijd bespaart en problemen voorkomt worden bij dit rack optionele accessoires geleverd zoals zwenkwielen, stelpoten en kabelhaken. Daarnaast zijn in de basis reeds gaten geboord om het rack, indien nodig, in de vloer vast te maken, waardoor u het rack geheel aan uw eigen omgeving kunt aanpassen.
Met het 4POSTRACK42 42U server rack kunt uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur opbergen in een stevig rack met open frame en verstelbare diepte.
Ontworpen voor gebruiksgemak biedt dit 42U rack gemakkelijk leesbare markeringen voor beide rackeenheden (U) en diepte, met verstelbare diepte-instellingen (van 56,0cm tot 101,7cm) waardoor het rack gemakkelijk aan uw apparatuur kan worden aangepast.
Dit duurzame rack met 4 stijlen heeft een maximale statische belastbaarheid van 600 kg (1320 lbs) en voldoet aan diverse industriële rack standaards (EIA/ECA-310, IEC 60297, DIN 41494) voor een universeel design dat geschikt is voor de meeste rack apparatuur.
Voor een complete rackoplossing waarmee u tijd bespaart en problemen voorkomt worden bij dit rack optionele accessoires geleverd zoals zwenkwielen, stelpoten en kabelhaken. Daarnaast zijn in de basis reeds gaten geboord om het rack, indien nodig, in de vloer vast te maken, waardoor u het rack geheel aan uw eigen omgeving kunt aanpassen.
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 2039 mm |
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 41 kg |
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Inbouwdiepte (max) | 101,7 cm |
| Inbouwdiepte (min) | 56 cm |
| Breedte | 604 mm |
| Diepte | 1048 mm |
| Hoogte | 2040 mm |
| Gewicht | 38,5 kg |
| Maximale gewichtscapaciteit | 600 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Moeren aantal | 66 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 90 |
| Aantal grendels | 50 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 120 |
| Inbegrepen moersleutels aantal | 2 |
| Aantal aardingsdraden inbegrepen | 4 |
| Aantal schroevendraaiers | 6 |
| Aantal stelvoeten inbegrepen | 4 stuk(s) |
| Aantal haken voor kabelbeheer inbegrepen | 24 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Aantal ventilatoren | 0 ventilator(en) |
| Productontwerp | 4 palen |
| Frame type | Open |
| Rackcapaciteit | 42U |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Verstelbare montagerails | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 600 kg |
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Moeren aantal | 66 |
| Diepte verpakking | 2039 mm |
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Gewicht verpakking | 41 kg |
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 90 |
| Aantal grendels | 50 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 120 |
| Inbegrepen moersleutels aantal | 2 |
| Aantal aardingsdraden inbegrepen | 4 |
| Aantal schroevendraaiers | 6 |
| Aantal stelvoeten inbegrepen | 4 stuk(s) |
| Aantal haken voor kabelbeheer inbegrepen | 24 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Hoogte verpakking | 170 mm |
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Rackcapaciteit | 42U |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | |
| Materiaal | Staal |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 2039 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 170 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 9 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
StarTech.com 42U 4-Post Server Rack, 1...
€ 327,98
€ 271,06
|
Popular
StarTech.com 25U 4-Post Server Rack, 1...
€ 313,73
€ 259,28
|
Hot Product
StarTech.com 12U 4-Post Server Rack, 1...
€ 269,26
€ 222,53
|
StarTech.com 2 Post 9U Wandmonteerbare...
€ 289,57
€ 239,31
|
StarTech.com 4 Post 9U Wandmonteerbare...
€ 325,44
€ 268,96
|
StarTech.com 4 Post 12U Wandmonteerbar...
€ 435,14
€ 359,62
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4POSTRACK42
|
4POSTRACK25U
|
4POSTRACK12U
|
RK9WALM
|
RK920WALM
|
RK12WALHM
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Soort |
Freestanding rack
|
Freestanding rack
|
Freestanding rack
|
Wall mounted rack
|
Wall mounted rack
|
Wall mounted rack
|
| Rackcapaciteit |
42U
|
n.v.t.
|
12U
|
9U
|
9U
|
12U
|





