Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 25U 4-Post Server Rack, 19in Open Frame Rack met 101cm Montagediepte en 544kg Draagkracht, Mobiel of Vrijstaand IT Rack
- INSTELBARE DIEPTE: 4-post 25U 19" open frame server rack met 4 verticale rails en instelbare montagediepte van 56,0cm tot 101,7cm; Compatibel met diverse servers / switches / data / AV en andere IT apparatuur; Voldoet aan EIA/ECA-310-E.
- EENVOUDIGE MONTAGE: Mobiele serverkast met gemakkelijk te volgen montage-instructies en online video; Compacte flat-pack verzending om schade te voorkomen en installatie te vergemakkelijken; Totale producthoogte 129cm met wielen, 122cm zonder wielen
- KOUDGEWALST STAAL: Duurzaam 4-post 19" open frame patchkast ontworpen voor ventilatie met 25U montagehoogte en 544kg draagvermogen (stationair); 3 installatieopties inbegrepen: wielen, stelvoeten of bodemplaat om rack aan de vloer te bevestigen
- MEEGELEVERD: mobiel computer/data rack wordt geleverd met kooimoeren en schroeven om apparatuur te monteren, gemakkelijk af te lezen hoogte- en dieptemarkeringen, haken voor kabelbeheer en montagegereedschap
- DE KEUZE VAN DE IT-PRO: dit 25U Open Frame Server Rack werd ontworpen en gemaakt voor IT-professionals en geniet van gratis levenslange 24/5 meertalige technische ondersteuning
| SKU | 4POSTRACK25U |
|---|---|
| EAN | 0065030858519 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Met het 4POSTRACK25U 25U serverrack kunt uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur opbergen in een stevig rack met open frame en verstelbare diepte.
Ontworpen voor gebruiksgemak biedt dit 25U rack gemakkelijk leesbare markeringen voor beide rackeenheden (U) en diepte, met vele diepte-instellingen (van 56,0 tot 101,7 cm (22 tot 40")) waardoor het rack gemakkelijk aan uw apparatuur kan worden aangepast.
Dit duurzame rack met 4 stijlen heeft een maximale statische belastbaarheid van 544 kg en voldoet aan diverse industriële rackstandaards (EIA/ECA-310, IEC 60297, DIN 41494) voor een universeel design dat geschikt is voor de meeste rackapparatuur.
Voor een complete serveropbergoplossing waarmee u tijd bespaart en problemen voorkomt worden bij dit rack optionele accessoires geleverd zoals zwenkwielen, stelpoten en kabelhaken. Daarnaast zijn in de basis gaten voorgeboord om het rack, indien nodig, stevig in de vloer vast te maken, waardoor u het rack nog beter aan uw eigen omgeving kunt aanpassen.
Met het 4POSTRACK25U 25U serverrack kunt uw servers, netwerk- en telecommunicatieapparatuur opbergen in een stevig rack met open frame en verstelbare diepte.
Ontworpen voor gebruiksgemak biedt dit 25U rack gemakkelijk leesbare markeringen voor beide rackeenheden (U) en diepte, met vele diepte-instellingen (van 56,0 tot 101,7 cm (22 tot 40")) waardoor het rack gemakkelijk aan uw apparatuur kan worden aangepast.
Dit duurzame rack met 4 stijlen heeft een maximale statische belastbaarheid van 544 kg en voldoet aan diverse industriële rackstandaards (EIA/ECA-310, IEC 60297, DIN 41494) voor een universeel design dat geschikt is voor de meeste rackapparatuur.
Voor een complete serveropbergoplossing waarmee u tijd bespaart en problemen voorkomt worden bij dit rack optionele accessoires geleverd zoals zwenkwielen, stelpoten en kabelhaken. Daarnaast zijn in de basis gaten voorgeboord om het rack, indien nodig, stevig in de vloer vast te maken, waardoor u het rack nog beter aan uw eigen omgeving kunt aanpassen.
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 1528 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 35 kg |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Inner hoogte | 111,6 cm |
| Inbouwdiepte (max) | 100 cm |
| Inbouwdiepte (min) | 56 cm |
| Breedte | 604 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 1200 mm |
| Gewicht | 33 kg |
| Maximale gewichtscapaciteit | 544,3 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Moeren aantal | 48 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 60 |
| Aantal grendels | 48 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 96 |
| Aantal aardingsdraden inbegrepen | 4 |
| Aantal stelvoeten inbegrepen | 4 stuk(s) |
| Aantal haken voor kabelbeheer inbegrepen | 12 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Sleutelsleuf | Nee |
| Aantal ventilatoren | 0 ventilator(en) |
| Productontwerp | 4 palen |
| Frame type | Open |
| Rackcapaciteit | 25U |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 544,3 kg |
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Moeren aantal | 48 |
| Diepte verpakking | 1528 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 35 kg |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 60 |
| Aantal grendels | 48 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 96 |
| Aantal aardingsdraden inbegrepen | 4 |
| Aantal stelvoeten inbegrepen | 4 stuk(s) |
| Aantal haken voor kabelbeheer inbegrepen | 12 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Rackcapaciteit | 25U |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | |
| Materiaal | Staal |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 160 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 1528 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 200 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 9 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85381000 |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
You may also be interested in
| Product |
Popular
StarTech.com 25U 4-Post Server Rack, 1...
€ 313,73
€ 259,28
|
Bestseller
StarTech.com 42U 4-Post Server Rack, 1...
€ 327,98
€ 271,06
|
Hot Product
StarTech.com 12U 4-Post Server Rack, 1...
€ 269,26
€ 222,53
|
StarTech.com 2 Post 9U Wandmonteerbare...
€ 289,57
€ 239,31
|
StarTech.com 4 Post 9U Wandmonteerbare...
€ 325,44
€ 268,96
|
StarTech.com 4 Post 12U Wandmonteerbar...
€ 435,14
€ 359,62
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4POSTRACK25U
|
4POSTRACK42
|
4POSTRACK12U
|
RK9WALM
|
RK920WALM
|
RK12WALHM
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Soort |
Freestanding rack
|
Freestanding rack
|
Freestanding rack
|
Wall mounted rack
|
Wall mounted rack
|
Wall mounted rack
|
| Rackcapaciteit |
n.v.t.
|
42U
|
12U
|
9U
|
9U
|
12U
|





