Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk Phone Drive USB flash drive 64 GB USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Wit
ā¬Ā 207,15
ā¬Ā 171,20
Op voorraad
SanDisk Phone Drive, 64 GB, USB Type-C, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 150 MB/s, Zonder dop, Wit
Stock Availability: 25 availible
Categorie: USB-sticks
| SKU | SDIXS0N-064G-GN6NE |
|---|---|
| EAN | 0619659216740 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk Phone Drive. Capaciteit: 64 GB, Aansluiting: USB Type-C, USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Leessnelheid: 150 MB/s. Vormfactor: Zonder dop. Gewicht: 5,38 g. Kleur van het product: Wit
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB |
| Vormfactor | Zonder dop |
| Leessnelheid | 150 MB/s |
| Prestatie | |
| Aansluiting | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 64 GB |
| Leessnelheid | 150 MB/s |
| Design | |
| Vormfactor | Zonder dop |
| Kleur van het product | Wit |
| Sleutelring | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 9,65 mm |
| Gewicht | 5,38 g |
| Diepte | 16 mm |
| Breedte | 53,3 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kleur van het product | Wit |
| Sleutelring | Ja |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk Phone Drive USB flash drive 64...
ā¬Ā 207,15
ā¬Ā 171,20
|
Bestseller
SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB U...
ā¬Ā 186,10
ā¬Ā 153,80
|
SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash driv...
ā¬Ā 189,92
ā¬Ā 156,96
|
Popular
SanDisk Drive USB Ganda Ultra Tipe-C 2...
ā¬Ā 198,73
ā¬Ā 164,24
|
SanDisk Ultra Fit USB flash drive 256...
ā¬Ā 197,91
ā¬Ā 163,56
|
Hot Product
SanDisk Ultra Flair USB flash drive 25...
ā¬Ā 195,39
ā¬Ā 161,48
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDIXS0N-064G-GN6NE
|
SDCZ48-256G-U46
|
SDDD3-256G-G46
|
SDDDC2-256G-G46
|
SDCZ430-256G-G46
|
SDCZ73-256G-G46
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Vormfactor |
Capless
|
Slide
|
Slide
|
Slide
|
Capless
|
Capless
|
| Kleur van het product |
White
|
Black
|
Silver
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
| Aansluiting |
USB Type-C
|
USB Type-A
|
USB Type-A / Micro-USB
|
USB Type-A / USB Type-C
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| Capaciteit |
64GB to 100GB
|
256GB to 512GB
|
256GB to 512GB
|
256GB to 512GB
|
256GB to 512GB
|
256GB to 512GB
|





