Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk Ultra Flair USB flash drive 256 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zwart, Zilver
ā¬Ā 195,39
ā¬Ā 161,48
Op voorraad
SanDisk Ultra Flair, 256 GB, USB Type-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 150 MB/s, Zonder dop, Zwart, Zilver
Stock Availability: 567 availible
Categorie: USB-sticks
| SKU | SDCZ73-256G-G46 |
|---|---|
| EAN | 0619659154189 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk Ultra Flair. Capaciteit: 256 GB, Aansluiting: USB Type-A, USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Leessnelheid: 150 MB/s. Vormfactor: Zonder dop, Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 256 GB |
| Vormfactor | Zonder dop |
| Leessnelheid | 150 MB/s |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Prestatie | |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 256 GB |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Leessnelheid | 150 MB/s |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Design | |
| Vormfactor | Zonder dop |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 6,6 mm |
| Diepte | 42,4 mm |
| Breedte | 13,2 mm |
| Breedte verpakking | 149 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Hoogte verpakking | 8 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 149 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Hoogte verpakking | 8 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Technische details | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Plug and play | Ja |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
SanDisk Ultra Flair USB flash drive 25...
ā¬Ā 195,39
ā¬Ā 161,48
|
Bestseller
SanDisk Ultra USB flash drive 256 GB U...
ā¬Ā 186,10
ā¬Ā 153,80
|
SanDisk Ultra Dual m3.0 USB flash driv...
ā¬Ā 189,92
ā¬Ā 156,96
|
Popular
SanDisk Drive USB Ganda Ultra Tipe-C 2...
ā¬Ā 198,73
ā¬Ā 164,24
|
SanDisk Ultra Fit USB flash drive 256...
ā¬Ā 197,91
ā¬Ā 163,56
|
SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 256...
ā¬Ā 202,99
ā¬Ā 167,76
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDCZ73-256G-G46
|
SDCZ48-256G-U46
|
SDDD3-256G-G46
|
SDDDC2-256G-G46
|
SDCZ430-256G-G46
|
SDCZ74-256G-G46
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Vormfactor |
Capless
|
Slide
|
Slide
|
Slide
|
Capless
|
Capless
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Silver
|
Black
|
Black
|
Silver
|
| Aansluiting |
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A / Micro-USB
|
USB Type-A / USB Type-C
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| Capaciteit |
256GB to 512GB
|
256GB to 512GB
|
256GB to 512GB
|
256GB to 512GB
|
256GB to 512GB
|
256GB to 512GB
|





