Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk Extreme PRO 256 GB SDXC UHS-I Klasse 10
ā¬Ā 103,12
ā¬Ā 85,22
Op voorraad
SanDisk Extreme PRO, 256 GB, SDXC, Klasse 10, UHS-I, 200 MB/s, 90 MB/s
Stock Availability: 52 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDSDXXD-256G-GN4IN |
|---|---|
| EAN | 0619659188658 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk Extreme PRO. Capaciteit: 256 GB, Soort flashgeheugen: SDXC, Flash memory klasse: Klasse 10, Intern geheugentype: UHS-I, Leessnelheid: 200 MB/s, Schrijfsnelheid: 90 MB/s, UHS-snelheidsklasse: Class 3 (U3), Videosnelheidsklasse: V30. Veiligheidsfunties: Schokbestendig, Waterbestendig, Rƶntgenbestendig, Kleur van het product: Zwart
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 256 GB |
| Soort flashgeheugen | SDXC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Leessnelheid | 200 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 90 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Waterbestendig, Rƶntgenbestendig |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Waterbestendig, Rƶntgenbestendig |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Waterbestendig, Rƶntgenbestendig |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Capaciteit | 256 GB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 24 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoogte | 2,1 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 152 mm |
| Diepte verpakking | 104 mm |
| Hoogte verpakking | 16 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Overige specificaties | |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
SanDisk Extreme PRO 256 GB SDXC UHS-I...
ā¬Ā 103,12
ā¬Ā 85,22
|
Hot Product
SanDisk 32GB Extreme Pro CF 160MB/s Co...
ā¬Ā 89,56
ā¬Ā 74,02
|
Recommended
SanDisk CF Extreme 128GB CompactFlash
ā¬Ā 148,02
ā¬Ā 122,33
|
New
SanDisk 64GB Extreme Pro CF 160MB/s Co...
ā¬Ā 128,79
ā¬Ā 106,44
|
SanDisk CF Extreme 64GB CompactFlash
ā¬Ā 89,56
ā¬Ā 74,02
|
Popular
Transcend SDHC 300S 256GB SDXC NAND Kl...
ā¬Ā 149,44
ā¬Ā 123,50
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSDXXD-256G-GN4IN
|
SDCFXPS-032G-X46
|
SDCFXSB-128G-G46
|
SDCFXPS-064G-X46
|
SDCFXSB-064G-G46
|
TS256GSDC300S
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Transcend
|
| Soort flashgeheugen |
SDXC
|
CompactFlash
|
CompactFlash
|
CompactFlash
|
CompactFlash
|
SDXC
|
| Flash memory klasse |
Class 10
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Class 10
|
| Capaciteit |
256GB and more
|
32GB to 48GB
|
128GB to 256GB
|
64GB to 128GB
|
64GB to 128GB
|
256GB and more
|





