Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk CF Extreme 64GB CompactFlash
ā¬Ā 89,56
ā¬Ā 74,02
Op voorraad
SanDisk CF Extreme 64GB, 64 GB, CompactFlash, 120 MB/s, 85 MB/s, Zwart
Stock Availability: 25 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDCFXSB-064G-G46 |
|---|---|
| EAN | 0619659123710 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk CF Extreme 64GB. Capaciteit: 64 GB, Soort flashgeheugen: CompactFlash, Leessnelheid: 120 MB/s, Schrijfsnelheid: 85 MB/s. Kleur van het product: Zwart
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB |
| Soort flashgeheugen | CompactFlash |
| Leessnelheid | 120 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 85 MB/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overdrachtssnelheid | 120 MB/s |
| Capaciteit | 64 GB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 103 mm |
| Diepte verpakking | 153 mm |
| Hoogte verpakking | 8 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Overige specificaties | |
| Overdrachtssnelheid | 120 MB/s |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk CF Extreme 64GB CompactFlash
ā¬Ā 89,56
ā¬Ā 74,02
|
Popular
SanDisk 32GB Extreme Pro CF 160MB/s Co...
ā¬Ā 89,56
ā¬Ā 74,02
|
New
SanDisk 64GB Extreme Pro CF 160MB/s Co...
ā¬Ā 128,79
ā¬Ā 106,44
|
SanDisk 32GB Extreme CompactFlash
ā¬Ā 81,65
ā¬Ā 67,48
|
Bestseller
SanDisk 00183573 256 GB MicroSDXC UHS-...
ā¬Ā 80,21
ā¬Ā 66,29
|
Hot Product
SanDisk MAX ENDURANCE 256 GB MicroSDXC...
ā¬Ā 129,09
ā¬Ā 106,69
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDCFXSB-064G-G46
|
SDCFXPS-032G-X46
|
SDCFXPS-064G-X46
|
SDCFXSB-032G-G46
|
SDSQXAO-256G-GNCZN
|
SDSQQVR-256G-GN6IA
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
CompactFlash
|
CompactFlash
|
CompactFlash
|
CompactFlash
|
MicroSDXC
|
MicroSDXC
|
| Flash memory klasse |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Class 10
|
Class 10
|
| Capaciteit |
64GB to 128GB
|
32GB to 48GB
|
64GB to 128GB
|
32GB to 48GB
|
256GB and more
|
256GB and more
|





