Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk 00183573 256 GB MicroSDXC UHS-I Klasse 10
ā¬Ā 80,21
ā¬Ā 66,29
Op voorraad
SanDisk 00183573, 256 GB, MicroSDXC, Klasse 10, UHS-I, 100 MB/s, 90 MB/s
Stock Availability: 99 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDSQXAO-256G-GNCZN |
|---|---|
| EAN | 0619659173869 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk 00183573. Capaciteit: 256 GB, Soort flashgeheugen: MicroSDXC, Flash memory klasse: Klasse 10, Intern geheugentype: UHS-I, Leessnelheid: 100 MB/s, Schrijfsnelheid: 90 MB/s, UHS-snelheidsklasse: Class 3 (U3), Videosnelheidsklasse: V30. Veiligheidsfunties: Waterbestendig, Kleur van het product: Geel
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 256 GB |
| Soort flashgeheugen | MicroSDXC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Leessnelheid | 100 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 90 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Design | |
| Kleur van het product | Geel |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Geel |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Geel |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Capaciteit | 256 GB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 11 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoogte | 1 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 152 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Hoogte verpakking | 6 mm |
| Gewicht verpakking | 10 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Overige specificaties | |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
SanDisk 00183573 256 GB MicroSDXC UHS-...
ā¬Ā 80,21
ā¬Ā 66,29
|
Popular
SanDisk 32GB Extreme Pro CF 160MB/s Co...
ā¬Ā 89,56
ā¬Ā 74,02
|
SanDisk 32GB Extreme CompactFlash
ā¬Ā 81,65
ā¬Ā 67,48
|
SanDisk CF Extreme 64GB CompactFlash
ā¬Ā 89,56
ā¬Ā 74,02
|
Bestseller
SanDisk High Endurance 256 GB MicroSDX...
ā¬Ā 69,41
ā¬Ā 57,36
|
SanDisk Ultra 256 GB SDXC UHS-I Klasse...
ā¬Ā 70,13
ā¬Ā 57,96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSQXAO-256G-GNCZN
|
SDCFXPS-032G-X46
|
SDCFXSB-032G-G46
|
SDCFXSB-064G-G46
|
SDSQQNR-256G-GN6IA
|
SDSDUNR-256G-GN3IN
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
MicroSDXC
|
CompactFlash
|
CompactFlash
|
CompactFlash
|
MicroSDXC
|
SDXC
|
| Flash memory klasse |
Class 10
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Class 10
|
Class 10
|
| Capaciteit |
256GB and more
|
32GB to 48GB
|
32GB to 48GB
|
64GB to 128GB
|
256GB and more
|
256GB and more
|





