Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech Brio 105
ā¬Ā 45,10
ā¬Ā 37,27
Op voorraad
Brio 105 Business Webcam
Stock Availability: 6 availible
Categorie: Webcams
| SKU | 960-001592 |
|---|---|
| EAN | 5099206112520 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
WEBCAM - Logitech Brio 105 Full HD 1080p Webcam - GRAPHITE - USB - N/A - EMEA28-935
| Prestatie | |
|---|---|
| Camera HD-type | Full HD |
| Megapixels | 2 MP |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p |
| Face tracking | Nee |
| Diagonaal gezichtsveld | 58° |
| Plug and play | Ja |
| Vaste focus | Ja |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal microfoons | 1 |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Interface | USB |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Ingebouwde flitser | Nee |
| Montagewijze | Clip |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 72,9 mm |
| Diepte | 66,6 mm |
| Hoogte | 31,9 mm |
| Gewicht | 75 g |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Breedte verpakking | 77,7 mm |
| Diepte verpakking | 134,5 mm |
| Hoogte verpakking | 41,9 mm |
| Gewicht verpakking | 151,2 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Meegeleverde kabels | USB Type A |
| Verpakkingsinhoud | Brio 105 Webcam met aangesloten USB-A-kabel Handleiding |
| Inhoud | Brio 105 Webcam met aangesloten USB-A-kabel Handleiding |
| Minimale systeemeisen | |
| Minimale systeemeisen | Beschikbare USB-A-poort 2GB RAM of meer is vereist voor 1080p-videostreaming; voor 720p-streaming is over het algemeen 1GB RAM nodig |
| Microfoon | |
| Aantal microfoons | 1 |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Overige specificaties | |
| Minimale systeemeisen | Beschikbare USB-A-poort 2GB RAM of meer is vereist voor 1080p-videostreaming; voor 720p-streaming is over het algemeen 1GB RAM nodig |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech Brio 105
ā¬Ā 45,10
ā¬Ā 37,27
|
Popular
Logitech C310 webcam
ā¬Ā 39,99
ā¬Ā 33,05
|
Recommended
Logitech 960-001372 webcam 1280 x 720...
ā¬Ā 40,00
ā¬Ā 33,06
|
DICOTA D31841 webcam 1920 x 1080 Pixel...
ā¬Ā 39,42
ā¬Ā 32,58
|
Hot Product
Lenovo Performance FHD webcam 1920 x 1...
ā¬Ā 62,01
ā¬Ā 51,25
|
DICOTA D31888 webcam 3840 x 2160 Pixel...
ā¬Ā 60,89
ā¬Ā 50,32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
960-001592
|
960-001065
|
960-001372
|
D31841
|
4XC1D66055
|
D31888
|
| Manufacturer |
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
DICOTA
|
Lenovo
|
DICOTA
|
| Megapixels |
2MP to 3MP
|
5MP to 8MP
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Ingebouwde microfoon |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Maximale videoresolutie |
1920 x 1080 pixels
|
1280 x 720 pixels
|
1280 x 720 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
3840 x 2160 pixels
|
| Camera HD-type |
Full HD
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Full HD
|
Full HD
|
Full HD
|





