Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DICOTA D31841 webcam 1920 x 1080 Pixels USB 2.0 Zwart
ā¬Ā 39,42
ā¬Ā 32,58
Op voorraad
DICOTA D31841, 1920 x 1080 Pixels, Full HD, USB 2.0, Zwart, 70 mm, 44 mm
Stock Availability: 5 availible
Categorie: Webcams
| SKU | D31841 |
|---|---|
| EAN | 7640186419734 |
| Manufacturer | DICOTA |
| Availability | In Stock |
DICOTA D31841. Maximale videoresolutie: 1920 x 1080 Pixels, Camera HD-type: Full HD. Interface: USB 2.0, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 70 mm, Diepte: 44 mm, Hoogte: 50,7 mm
| Prestatie | |
|---|---|
| Camera HD-type | Full HD |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Design | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Interface | USB 2.0 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Hoogte | 50,7 mm |
| Gewicht | 80 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85258900 |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85258900 |
You may also be interested in
| Product |
DICOTA D31841 webcam 1920 x 1080 Pixel...
ā¬Ā 39,42
ā¬Ā 32,58
|
Bestseller
Logitech 960-001063 webcam 3 MP 1280 x...
ā¬Ā 33,50
ā¬Ā 27,69
|
Popular
Logitech C310 webcam
ā¬Ā 39,99
ā¬Ā 33,05
|
Recommended
Logitech 960-001372 webcam 1280 x 720...
ā¬Ā 40,00
ā¬Ā 33,06
|
Hot Product
HP 325 FHD-webcam
ā¬Ā 35,57
ā¬Ā 29,40
|
New
Kensington W1050 1080p Fixed Focus Wid...
ā¬Ā 40,06
ā¬Ā 33,11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
D31841
|
960-001063
|
960-001065
|
960-001372
|
53X27AA
|
K80251WW
|
| Manufacturer |
DICOTA
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
HP
|
Kensington
|
| Megapixels |
n.v.t.
|
3MP to 5MP
|
5MP to 8MP
|
n.v.t.
|
5MP to 8MP
|
n.v.t.
|
| Ingebouwde microfoon |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Maximale videoresolutie |
1920 x 1080 pixels
|
1280 x 720 pixels
|
1280 x 720 pixels
|
1280 x 720 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
| Camera HD-type |
Full HD
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Full HD
|
n.v.t.
|





