Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 100m Cat5e Transceiver netwerk transceiver module 1000 Mbit/s
ā¬Ā 143,83
ā¬Ā 118,87
Op voorraad
HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 100m Cat5e Transceiver, 1000 Mbit/s, SFP, RJ-45, 100 m, Zilver, Geel, 37 mm
Stock Availability: 150 availible
Categorie: Netwerk transceiver modules
| SKU | J8177E |
|---|---|
| EAN | 0190017716909 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 100m Cat5e Transceiver. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: RJ-45. Kleur van het product: Zilver, Geel. Breedte: 37 mm, Diepte: 71 mm, Hoogte: 37 mm. Gewicht (imperiaal): 0,0454 kg (0.1 lbs)
| Prestatie | |
|---|---|
| Soort aansluiting | SFP |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Vezel-optische connector | RJ-45 |
| Maximaal bereik | 100 m |
| Kleur van het product | Zilver, Geel |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zilver, Geel |
| Netwerk | |
| Soort aansluiting | SFP |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Vezel-optische connector | RJ-45 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 37 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Gewicht | 45,4 g |
| Technische details | |
| Maximaal bereik | 100 m |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 100m...
ā¬Ā 143,83
ā¬Ā 118,87
|
Popular
NETGEAR AGM731F netwerk transceiver mo...
ā¬Ā 159,05
ā¬Ā 131,45
|
HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR T...
ā¬Ā 215,66
ā¬Ā 178,23
|
Bestseller
HPE Aruba Networking 1G SFP LC SX 500m...
ā¬Ā 172,68
ā¬Ā 142,71
|
StarTech.com HPE J9150D compatibel SFP...
ā¬Ā 157,43
ā¬Ā 130,11
|
StarTech.com HPE J9151E compatibel SFP...
ā¬Ā 202,15
ā¬Ā 167,07
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
J8177E
|
AGM731F
|
455883-B21
|
J4858D
|
J9150D-ST
|
J9151E-ST
|
| Manufacturer |
HPE
|
Netgear
|
HPE
|
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Soort aansluiting |
SFP
|
SFP
|
SFP+
|
SFP
|
SFP+
|
SFP+
|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens |
1000 Mbit/s
|
1250 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
1000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
| SFP transceiver type |
n.v.t.
|
Fiber optic
|
n.v.t.
|
Fiber optic
|
Fiber optic
|
Fiber optic
|





