Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s
ā¬Ā 172,68
ā¬Ā 142,71
Op voorraad
HPE Aruba Networking 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, 500 m, 15 mm, 56 mm
Stock Availability: 295 availible
Categorie: Netwerk transceiver modules
| SKU | J4858D |
|---|---|
| EAN | 0190017245836 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
HPE Aruba Networking 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Breedte: 15 mm, Diepte: 56 mm, Hoogte: 13 mm. Gewicht (imperiaal): 0,0454 kg (0.1 lbs)
| Prestatie | |
|---|---|
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Soort aansluiting | SFP |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Maximaal bereik | 500 m |
| Netwerk | |
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Soort aansluiting | SFP |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 56 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Technische details | |
| Maximaal bereik | 500 m |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HPE Aruba Networking 1G SFP LC SX 500m...
ā¬Ā 172,68
ā¬Ā 142,71
|
Hot Product
Cisco GLC-GE-100FX= netwerk transceive...
ā¬Ā 226,23
ā¬Ā 186,97
|
Popular
NETGEAR AGM731F netwerk transceiver mo...
ā¬Ā 159,05
ā¬Ā 131,45
|
HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR T...
ā¬Ā 215,66
ā¬Ā 178,23
|
StarTech.com HPE 813874-B21 compatibel...
ā¬Ā 228,01
ā¬Ā 188,44
|
StarTech.com HPE J9150D compatibel SFP...
ā¬Ā 157,43
ā¬Ā 130,11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
J4858D
|
GLC-GE-100FX=
|
AGM731F
|
455883-B21
|
813874B21ST
|
J9150D-ST
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
Netgear
|
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Soort aansluiting |
SFP
|
SFP
|
SFP
|
SFP+
|
SFP+
|
SFP+
|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens |
1000 Mbit/s
|
1000 Mbit/s
|
1250 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
| SFP transceiver type |
Fiber optic
|
n.v.t.
|
Fiber optic
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Fiber optic
|





