Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit power supply unit Flex ATX Grijs
€ 226,11
€ 186,87
Op voorraad
HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit, 800 W, 200 - 240 V, 96 procent, Server, Flex ATX, 80 PLUS Platinum
Stock Availability: 19 availible
Categorie: Voedingen
| SKU | 865438-B21 |
|---|---|
| EAN | 4549821020188 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit. Totaal vermogen: 800 W, AC-ingangsspanning: 200 - 240 V, Efficientie: 96 procent. Bedoeld voor: Server, Vormfactor van de voeding (PSU): Flex ATX, 80 PLUS certificatie: 80 PLUS Platinum. Kleur van het product: Grijs, Type koeling: Actief. Breedte: 68 mm, Diepte: 40,4 mm, Hoogte: 225,3 mm
| Koeling | |
|---|---|
| Type koeling | Actief |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type koeling | Actief |
| Belichting | Nee |
| Energie | |
| Totaal vermogen | 800 W |
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Efficientie | 96 procent |
| Prestatie | |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | Flex ATX |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Bedoeld voor | Server |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 40,4 mm |
| Hoogte | 225,3 mm |
| Certificaten | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug L...
€ 226,11
€ 186,87
|
Popular
ASUS ROG Loki SFX-L 850W Platinum Whit...
€ 233,38
€ 192,88
|
ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum pow...
€ 238,84
€ 197,39
|
Bestseller
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug...
€ 236,06
€ 195,09
|
Recommended
ASUS TUF GAMING 1200W Gold power suppl...
€ 203,35
€ 168,06
|
Antec HIGH CURRENT GAMER HCG1000 PRO P...
€ 221,82
€ 183,32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
865438-B21
|
90YE00N2-B0NA00
|
90YE00N1-B0NA00
|
P03178-B21
|
90YE00S0-B0NA00
|
0-761345-20015-8
|
| Manufacturer |
HPE
|
ASUS
|
ASUS
|
HPE
|
ASUS
|
Antec
|
| Bedoeld voor |
Server
|
PC
|
PC
|
Server
|
PC
|
PC
|
| Vormfactor van de voeding (PSU) |
Flex ATX
|
SFX-L
|
SFX-L
|
Flex ATX
|
ATX
|
ATX
|





