Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit power supply unit Flex ATX Zilver
€ 236,06
€ 195,09
Op voorraad
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit, 1000 W, 100 - 240 V, 96 procent, Server, Flex ATX, 80 PLUS Titanium
Stock Availability: 43 availible
Categorie: Voedingen
| SKU | P03178-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017276038 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit. Totaal vermogen: 1000 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, Efficientie: 96 procent. Bedoeld voor: Server, Vormfactor van de voeding (PSU): Flex ATX, 80 PLUS certificatie: 80 PLUS Titanium. Kleur van het product: Zilver, Type koeling: Actief. Breedte: 68 mm, Diepte: 40,4 mm, Hoogte: 225,3 mm. Gewicht (imperiaal): 3,5 kg (7.72 lbs)
| Koeling | |
|---|---|
| Type koeling | Actief |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Kleur van het product | Zilver |
| Type koeling | Actief |
| Belichting | Nee |
| Energie | |
| Totaal vermogen | 1000 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Efficientie | 96 procent |
| Prestatie | |
|---|---|
| Vormfactor van de voeding (PSU) | Flex ATX |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Bedoeld voor | Server |
| Compatibele producten | HPE ProLiant Gen10, HPE ProLiant DL300 Gen9 server series, HPE Apollo 2000 and HPE Apollo 4000 series |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 40,4 mm |
| Hoogte | 225,3 mm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 3,5 kg (7.72 lbs) |
| Certificaten | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Titanium |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 3,5 kg (7.72 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug...
€ 236,06
€ 195,09
|
Hot Product
HPE 800W Flex Slot Titanium Hot Plug L...
€ 226,11
€ 186,87
|
Popular
ASUS ROG Loki SFX-L 850W Platinum Whit...
€ 233,38
€ 192,88
|
ASUS ROG Loki SFX-L 1000W Platinum pow...
€ 238,84
€ 197,39
|
Recommended
ASUS TUF GAMING 1200W Gold power suppl...
€ 203,35
€ 168,06
|
Antec HIGH CURRENT GAMER HCG1000 PRO P...
€ 221,82
€ 183,32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P03178-B21
|
865438-B21
|
90YE00N2-B0NA00
|
90YE00N1-B0NA00
|
90YE00S0-B0NA00
|
0-761345-20015-8
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
Antec
|
| Bedoeld voor |
Server
|
Server
|
PC
|
PC
|
PC
|
PC
|
| Vormfactor van de voeding (PSU) |
Flex ATX
|
Flex ATX
|
SFX-L
|
SFX-L
|
ATX
|
ATX
|





