Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Savi 5 Unit oplaadbasis en universele voeding – 9 V 1000 mA
€ 69,56
€ 57,49
Op voorraad
Savi 5 Unit oplaadbasis en universele voeding – 9 V 1000 mA
Stock Availability: 20 availible
Categorie: Hoofdtelefoon accessoires
| SKU | 85R88AA |
|---|---|
| EAN | 0197497574159 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | Mexico |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal dozen per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Land van herkomst | Mexico |
| UNSPSC-code | 43191610 |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly Savi 5 Unit oplaadbasis en uni...
€ 69,56
€ 57,49
|
Bestseller
Jabra 14101-77 hoofdtelefoon accessoir...
€ 93,40
€ 77,19
|
Recommended
Jabra 14101-83 hoofdtelefoon accessoir...
€ 66,83
€ 55,23
|
New
HP Poly MDA100 QD USB-A analoge switch
€ 60,20
€ 49,75
|
HP Poly MDA105 QD USB-A analoge switch
€ 60,20
€ 49,75
|
Hot Product
Jabra Link 390 USB-ontvanger
€ 100,01
€ 82,65
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85R88AA
|
14101-77
|
14101-83
|
8A7E1AA
|
8A7E2AA
|
14208-42
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
HP Poly
|
HP Poly
|
Jabra
|
| Type product |
n.v.t.
|
Ear pad
|
Ear pad
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
USB receiver
|


