Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly MDA100 QD USB-A analoge switch
€ 60,20
€ 49,75
Op voorraad
MDA100 QD USB-A analoge switch
Stock Availability: 32 availible
Categorie: Hoofdtelefoon accessoires
| SKU | 8A7E1AA |
|---|---|
| EAN | 0196337155381 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal dozen per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 39122216 |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly MDA100 QD USB-A analoge switch
€ 60,20
€ 49,75
|
Popular
Jabra 14201-17 hoofdtelefoon accessoir...
€ 52,50
€ 43,39
|
Bestseller
Jabra 14201-33 hoofdtelefoon accessoir...
€ 51,91
€ 42,90
|
Recommended
Jabra 14101-83 hoofdtelefoon accessoir...
€ 66,83
€ 55,23
|
HP Poly Savi 5 Unit oplaadbasis en uni...
€ 69,56
€ 57,49
|
Hot Product
HP Poly MDA105 QD USB-A analoge switch
€ 60,20
€ 49,75
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8A7E1AA
|
14201-17
|
14201-33
|
14101-83
|
85R88AA
|
8A7E2AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Type product |
n.v.t.
|
EHS adapter
|
EHS adapter
|
Ear pad
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|



