Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DEQSTER 40-2000114 tabletbehuizing 27,9 cm (11") Hoes Groen
ā¬Ā 20,62
ā¬Ā 17,04
Op voorraad
DEQSTER 40-2000114, Hoes, Apple, Apple iPad 11" (11. Gen.), Apple iPad 10,9" (10. Gen.), 27,9 cm (11"), 245 g
Stock Availability: 44 availible
Categorie: Tabletbehuizingen
| SKU | 40-2000114 |
|---|---|
| EAN | 0810116970063 |
| Manufacturer | DEQSTER |
| Availability | In Stock |
DEQSTER 40-2000114. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple iPad 11" (11. Gen.), Apple iPad 10,9" (10. Gen.), Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"). Gewicht: 245 g
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Materiaal | EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat), Kunststof |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Apple iPad 11" (11. Gen.), Apple iPad 10,9" (10. Gen.) |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Levensfase van consument | Kind |
| Hoofdkleur van product | Groen |
| Geslacht | Unisex |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Kenmerken | |
| Type etui | Hoes |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | EVA (Ethyleen-vinyl-acetaat), Kunststof |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Apple iPad 11" (11. Gen.), Apple iPad 10,9" (10. Gen.) |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Levensfase van consument | Kind |
| Hoofdkleur van product | Groen |
| Geslacht | Unisex |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 279 mm |
| Diepte | 272 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Gewicht | 245 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
DEQSTER 40-2000114 tabletbehuizing 27,...
ā¬Ā 20,62
ā¬Ā 17,04
|
New
Targus THD501GLZ tabletbehuizing 25,6...
ā¬Ā 29,27
ā¬Ā 24,19
|
Popular
DICOTA D31854 tabletbehuizing 27,9 cm...
ā¬Ā 28,65
ā¬Ā 23,68
|
Targus Click-In 27,7 cm (10.9") F...
ā¬Ā 25,69
ā¬Ā 21,23
|
Targus Click-In 27,7 cm (10.9") F...
ā¬Ā 25,69
ā¬Ā 21,23
|
Bestseller
Targus Click-In 27,7 cm (10.9") F...
ā¬Ā 25,69
ā¬Ā 21,23
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
40-2000114
|
THD501GLZ
|
D31854
|
THZ93208GL
|
THZ93211GL
|
THZ932GL
|
| Manufacturer |
DEQSTER
|
Targus
|
DICOTA
|
Targus
|
Targus
|
Targus
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Flip case
|
Folio case
|
Folio case
|
Folio case
|
Folio case
|
| Hoofdkleur van product |
Green
|
n.v.t.
|
Black
|
Rose Gold
|
Silver
|
Black
|





