Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DICOTA D31854 tabletbehuizing 27,9 cm (11") Folioblad Zwart
ā¬Ā 28,65
ā¬Ā 23,68
Op voorraad
DICOTA D31854, Folioblad, Apple, iPad 10.9-11" (2020/4 Gen, 2021/3 Gen), 27,9 cm (11"), 360 g
Stock Availability: 15 availible
Categorie: Tabletbehuizingen
| SKU | D31854 |
|---|---|
| EAN | 7640186419888 |
| Manufacturer | DICOTA |
| Availability | In Stock |
DICOTA D31854. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad 10.9-11" (2020/4 Gen, 2021/3 Gen), Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"). Gewicht: 360 g
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC), Polyethyleentereftalaat (PET), Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPad 10.9-11" (2020/4 Gen, 2021/3 Gen) |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC), Polyethyleentereftalaat (PET), Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPad 10.9-11" (2020/4 Gen, 2021/3 Gen) |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
|---|---|
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 12,2 mm |
| Hoogte | 263 mm |
| Gewicht | 360 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
DICOTA D31854 tabletbehuizing 27,9 cm...
ā¬Ā 28,65
ā¬Ā 23,68
|
Bestseller
Compulocks Edge 26,7 cm (10.5") S...
ā¬Ā 34,40
ā¬Ā 28,43
|
New
Targus THD501GLZ tabletbehuizing 25,6...
ā¬Ā 29,27
ā¬Ā 24,19
|
Hot Product
Compulocks BNDIPMN6 tabletbehuizing 21...
ā¬Ā 39,30
ā¬Ā 32,48
|
Targus Click-In 27,7 cm (10.9") F...
ā¬Ā 25,69
ā¬Ā 21,23
|
Targus Click-In 27,7 cm (10.9") F...
ā¬Ā 25,69
ā¬Ā 21,23
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
D31854
|
BNDIP102
|
THD501GLZ
|
BNDIPMN6
|
THZ93208GL
|
THZ93211GL
|
| Manufacturer |
DICOTA
|
COMPULOCKS
|
Targus
|
COMPULOCKS
|
Targus
|
Targus
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
Silicone
|
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
Silicone
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
Bumper case
|
Flip case
|
Shell case
|
Folio case
|
Folio case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Rose Gold
|
Silver
|





