Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DEQSTER 40-2000072 tabletbehuizing 27,9 cm (11") Folioblad Zwart
€ 15,23
€ 12,59
Op voorraad
DEQSTER 40-2000072, Folioblad, Apple, Rugged Case für iPad Pro 11" (M4) 2024, 27,9 cm (11")
Stock Availability: 80 availible
Categorie: Tabletbehuizingen
| SKU | 40-2000072 |
|---|---|
| EAN | 4260734841546 |
| Manufacturer | DEQSTER |
| Availability | In Stock |
DEQSTER 40-2000072. Type etui: Folioblad, Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Rugged Case für iPad Pro 11" (M4) 2024, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11")
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC), Polyurethaan |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Rugged Case für iPad Pro 11" (M4) 2024 |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig, Schokbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Levensfase van consument | Alle |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Certificaten van naleving | WEEE |
| Kenmerken | |
| Type etui | Folioblad |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC), Polyurethaan |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Rugged Case für iPad Pro 11" (M4) 2024 |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig, Schokbestendig |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Levensfase van consument | Alle |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Design | |
| Penhouder | Ja |
| Staande modus | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 360 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 360 g |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
DEQSTER 40-2000072 tabletbehuizing 27,...
€ 15,23
€ 12,59
|
Bestseller
Targus CityGear 3 39,6 cm (15.6")...
€ 16,13
€ 13,33
|
Hot Product
Targus THD965GLZ tabletbehuizing 20,3...
€ 21,57
€ 17,83
|
T'nB TABIPA8 tabletbehuizing 25,9...
€ 15,68
€ 12,96
|
DEQSTER 40-2000114 tabletbehuizing 27,...
€ 20,62
€ 17,04
|
Popular
DEQSTER Rugged MAX Case für iPad 10,9&...
€ 22,76
€ 18,81
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
40-2000072
|
TSS994GL
|
THD965GLZ
|
TABIPA8
|
40-2000114
|
40-1013774
|
| Manufacturer |
DEQSTER
|
Targus
|
Targus
|
T'NB
|
DEQSTER
|
DEQSTER
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Polycarbonate (PC)
|
Polyurethane
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Any brand
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Folio case
|
Sleeve case
|
Cover case
|
Folio case
|
Cover case
|
Cover case
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Green
|
Yellow
|





