Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com Dual M.2 PCIe SSD Adapter Kaart, x8 / x16 Dual NVMe of AHCI M.2 SSD naar PCI Express 3.0, M.2 NGFF PCIe (M-Key) Compatibel, Ondersteunt 2242, 2260, 2280, JBOD, Mac & PC
€ 192,45
€ 159,05
Niet op voorraad
StarTech.com Dual M.2 PCIe SSD Adapter Kaart, x8 / x16 Dual NVMe of AHCI M.2 SSD naar PCI Express 3.0, M.2 NGFF PCIe (M-Key) Compatibel, Ondersteunt 2242, 2260, 2280, JBOD, Mac & PC (PEX8M2E2)
Stock Availability: 0 availible
Categorie: Interfacekaarten/-adapters
| SKU | PEX8M2E2 |
|---|---|
| EAN | 0065030886390 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
PCI Express 3.0 M.2 SSD Adapterkaart | Voor PCIe NVMe en PCIe AHCI M.2 SSDs
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | M.2 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| SATA-connector invoercycli | 60 |
| Uitbreidingskaartstandaard | PCI 3.0 |
| Technische details | |
| Plug and play | Ja |
| Chipset | ASMedia - ASM2824 |
| Data transfer snelheid (max) | 8 Gbit/s |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Prestatie | |
| Hot-swap | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Chipset | ASMedia - ASM2824 |
| Kleur van het product | Rood |
| Data transfer snelheid (max) | 8 Gbit/s |
| Ondersteunde storage drive hoogten | 22 mm |
| SATA-connector invoercycli | 60 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Design | |
| Ondersteunde storage drive hoogten | 22 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 3336103 uur |
| Hot-swap | Ja |
| Intern | Ja |
| Kleur van het product | Rood |
| Certificering | CE, FCC, TAA, REACH |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, TAA, REACH |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Rood |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Chipset | ASMedia - ASM2824 |
| Data transfer snelheid (max) | 8 Gbit/s |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 90 procent |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde storage drive hoogten | 22 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 16 mm |
| Diepte | 159 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Gewicht | 88 g |
| Breedte verpakking | 157 mm |
| Diepte verpakking | 217 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Gewicht verpakking | 157 g |
| Verpakking | |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Breedte verpakking | 157 mm |
| Diepte verpakking | 217 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Gewicht verpakking | 157 g |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Aantal | 1 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 340 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 460 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 495 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Aantal | 1 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Overige specificaties | |
| Chipset | ASMedia - ASM2824 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
APC AP9620 Legacy Communications Smart...
€ 179,99
€ 148,75
|
New
Broadcom N41T interfacekaart/-adapter...
€ 236,40
€ 195,37
|
Bestseller
QNAP QM2 CARD interfacekaart/-adapter...
€ 237,73
€ 196,47
|
HPE ProLiant ML350 Gen11 NS204i-u Enab...
€ 188,09
€ 155,45
|
Hot Product
StarTech.com QUAD-M2-PCIE-CARD-B inter...
€ 168,35
€ 139,13
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
AP9620
|
BCM95719N1905C
|
QM2-2P10G1TB
|
P48403-B21
|
QUAD-M2-PCIE-CARD-B
|
| Manufacturer |
APC
|
Broadcom
|
QNAP
|
HPE
|
StarTech.com
|
| Intern |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Hostinterface |
n.v.t.
|
PCIe
|
M.2
|
n.v.t.
|
PCIe
|
| Output interface |
n.v.t.
|
RJ-45
|
PCIe
|
n.v.t.
|
M.2
|




