Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
QNAP QM2 CARD interfacekaart/-adapter Intern PCIe
ā¬Ā 237,73
ā¬Ā 196,47
Op voorraad
QNAP QM2 CARD, M.2, PCIe, Low-profile, PCI 3.0, RJ-45, Zilver
Stock Availability: 6 availible
Categorie: Interfacekaarten/-adapters
| SKU | QM2-2P10G1TB |
|---|---|
| EAN | 4711103080078 |
| Manufacturer | QNAP |
| Availability | In Stock |
QNAP QM2 CARD. Hostinterface: M.2, Output interface: PCIe, Uitbreidingskaart vormfactor: Low-profile. Kleur van het product: Zilver, Bedoeld voor: PC. Breedte: 152,7 mm, Diepte: 68,9 mm, Hoogte: 18,9 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Hostinterface | M.2 |
| Output interface | PCIe |
| Soort serieƫle aansluiting | RJ-45 |
| Seriƫle poort(en) | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| Uitbreidingskaart vormfactor | Low-profile |
| Uitbreidingskaartstandaard | PCI 3.0 |
| Technische details | |
| Bedoeld voor | PC |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | PC |
| Kleur van het product | Zilver |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Design | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Bedoeld voor | PC |
| Kleur van het product | Zilver |
| Kenmerken | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 152,7 mm |
| Diepte | 68,9 mm |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
QNAP QM2 CARD interfacekaart/-adapter...
ā¬Ā 237,73
ā¬Ā 196,47
|
Synology E10M20-T1 interfacekaart/-ada...
ā¬Ā 313,03
ā¬Ā 258,70
|
New
Broadcom N41T interfacekaart/-adapter...
ā¬Ā 236,40
ā¬Ā 195,37
|
Hot Product
StarTech.com 4-Port USB-C PCIe Kaart,...
ā¬Ā 293,84
ā¬Ā 242,84
|
StarTech.com 4-Port USB-C PCIe Kaart,...
ā¬Ā 293,84
ā¬Ā 242,84
|
Popular
Synology M2D20 interfacekaart/-adapter...
ā¬Ā 243,79
ā¬Ā 201,48
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
QM2-2P10G1TB
|
E10M20-T1
|
BCM95719N1905C
|
P10Q4C-USB-CARD-LP
|
P10Q4C-USB-CARD
|
M2D20
|
| Manufacturer |
QNAP
|
Synology
|
Broadcom
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Synology
|
| Intern |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Hostinterface |
M.2
|
PCIe
|
PCIe
|
PCIe
|
PCIe
|
PCIe
|
| Output interface |
PCIe
|
PCIe
|
RJ-45
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
USB Type-C
|
PCIe
|





