Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com Cat6 patchkabel 5m grijs Shielded (SFTP) snagless gigabit netwerkkabel
ā¬Ā 11,41
ā¬Ā 9,43
Op voorraad
StarTech.com StarTech.com Cat6 patchkabel - 5m grijs - Shielded (SFTP) snagless gigabit netwerkkabel
Stock Availability: 22 availible
Categorie: Netwerkkabels
| SKU | N6SPAT5MGR |
|---|---|
| EAN | 0065030861991 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
Bied high-performance gigabit netwerkverbindingen, zonder ruis en EMI-/RFI-storingen
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Kabelclassificatie | CMG (CM) |
| Aangegoten clipbescherming (snagless) | Ja |
| Frequentie | 500 MHz |
| AWG draad omvang | 26 |
| Snoerlengte | 5 m |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Kabelafscherming | SF/UTP (S-FTP) |
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Technische details | |
| Kabelclassificatie | CMG (CM) |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 234 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 202 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com Cat6 patchkabel 5m grijs...
ā¬Ā 11,41
ā¬Ā 9,43
|
Recommended
Cisco Yellow Cable for Ethernet, Strai...
ā¬Ā 16,44
ā¬Ā 13,59
|
Hot Product
StarTech.com Cat6 patchkabel met snagl...
ā¬Ā 11,16
ā¬Ā 9,22
|
Popular
StarTech.com 15 m Cat5e Gegoten RJ45 U...
ā¬Ā 11,92
ā¬Ā 9,85
|
Bestseller
StarTech.com Cat6 patchkabel met snagl...
ā¬Ā 12,40
ā¬Ā 10,25
|
StarTech.com Cat6 patchkabel met snagl...
ā¬Ā 11,16
ā¬Ā 9,22
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
N6SPAT5MGR
|
CAB-ETH-S-RJ45=
|
N6PATC10MBK
|
M45PAT15MBK
|
N6PATC10MGR
|
N6PATC10MBL
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
Cisco
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Snoerlengte |
n.v.t.
|
1m to 3m
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aansluiting 1 |
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
| Aansluiting 2 |
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
RJ-45
|
| Kabel standaard |
Cat6
|
n.v.t.
|
Cat6
|
Cat5e
|
Cat6
|
Cat6
|
| Kabelafscherming |
SF/UTP (S-FTP)
|
n.v.t.
|
U/UTP (UTP)
|
U/UTP (UTP)
|
U/UTP (UTP)
|
U/UTP (UTP)
|





