Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 60x25mm High Air Flow computer behuizing ventilator met dubbele kogellager met TX3
€ 8,20
€ 6,78
Op voorraad
StarTech 60x25mm High Air Flow computer behuizing ventilator met dubbele kogellager met TX3
Stock Availability: 18 availible
- Dubbele kogellagers
- 3-pins aansluiting met statuspin
- Hoger bedrijfstoerental van 5000 rpm
Categorie: Koelsystemen voor computers
| SKU | FAN6X25TX3H |
|---|---|
| EAN | 0065030789011 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
Voeg extra koeling toe aan een behuizing met een 60mm ventilator met hoge luchtstroom
Deze 6 cm x 2,5 cm (5000 rpm) computerbehuizing-ventilator helpt oververhitting van computersystemen te voorkomen, en zorgt zo voor meer efficiency en stabiliteit. De ventilator is voorzien van een TX3-aansluiting en een ingebouwde tachometer die rpm-signalen naar uw moederbord stuurt - een krachtige oplossing die oververhitting en falen van uw systeem kan helpen voorkomen.
Deze 6 cm x 2,5 cm (5000 rpm) computerbehuizing-ventilator helpt oververhitting van computersystemen te voorkomen, en zorgt zo voor meer efficiency en stabiliteit. De ventilator is voorzien van een TX3-aansluiting en een ingebouwde tachometer die rpm-signalen naar uw moederbord stuurt - een krachtige oplossing die oververhitting en falen van uw systeem kan helpen voorkomen.
Deze 6 cm x 2,5 cm (5000 rpm) computerbehuizing-ventilator helpt oververhitting van computersystemen te voorkomen, en zorgt zo voor meer efficiency en stabiliteit.
De ventilator is voorzien van een TX3-aansluiting en een ingebouwde tachometer die rpm-signalen naar uw moederbord stuurt - een krachtige oplossing die oververhitting en falen van uw systeem kan helpen voorkomen.
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Rotatiesnelheid ( max) | 5000 RPM |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| Soort | Ventilator |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Ventilator diameter | 6 cm |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 30 dB |
| Maximum luchtstroom | 26,63 cfm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | REACH, CE, UL |
| Technische details | |
| Soort | Ventilator |
| Ventilator diameter | 6 cm |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 30 dB |
| Maximum luchtstroom | 26,63 cfm |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Energie | |
| Spanning | 12 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Kleur | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 26 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Diepte verpakking | 156 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoogte verpakking | 185 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 25 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 26 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Diepte verpakking | 156 mm |
| Hoogte verpakking | 185 mm |
| Certificaten | |
| Certificering | REACH, CE, UL |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
StarTech.com 60x25mm High Air Flow com...
€ 8,20
€ 6,78
|
StarTech.com 80x25mm Ventilator Comput...
€ 8,01
€ 6,62
|
Hot Product
StarTech.com 120x25mm Ventilator Compu...
€ 9,93
€ 8,21
|
StarTech.com Koelventilator Uitbreidin...
€ 8,09
€ 6,69
|
Popular
ARCTIC Alpine 23 - Compact AMD CPU-Coo...
€ 7,51
€ 6,21
|
ARCTIC Alpine 17 CO Processor Luchtkoe...
€ 10,27
€ 8,49
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
FAN6X25TX3H
|
FAN8025PWM
|
FAN12025PWM
|
FANCASE
|
ACALP00035A
|
ACALP00041A
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
ARCTIC
|
ARCTIC
|
| Soort |
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Cooler
|
Air cooler
|
Air cooler
|
| Geschikte locatie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Processor
|





