Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 42U Enterprise-Grade Server Rack Cabinet, 19in Vergrendelbare 4-Post Patchkast met 91cm Montagediepte en 900kg Draagkracht
- VERSTELBARE DIEPTE: 4 Post 42U 19" serverkast met 4 verticale rails en instelbare inbouwdiepte van 15,2cm tot 91,4cm; Netwerkkast is geschikt voor diverse servers / switches / data / video / AV en andere IT-netwerkapparatuur
- DESIGN EN VENTILATIE: 42U serverkast met vergrendelbare en verwijderbare deuren en zijpanelen; Geventileerde bovenkant voor betere luchtstroom; 4-post 19" rack met 900kg draagvermogen (stationair); Netwerkkast is EIA/ECA-310-E compliant
- VOLLEDIG GEMONTEERD: Netwerkkast wordt volledig gemonteerd geleverd; inclusief 52x M6 schroeven, 52x M6 kooimoeren, 52x sluitringen, 1x Hex sleutel, 2x zijpaneel sleutels en 2x deursleutels; Serverkast is EIA/ECA-310-E compliant
- VEILIGHEID & VENTILATIE: 42U serverkast met vergrendelbare gaasdeuren en verwijderbare zijpanelen met onafhankelijke quick-release vergrendelingen die uw apparatuur veilig houden en gelijktijdig de luchtstroom vergroten om passieve koeling te bevorderen
- MAXIMALE MOBILITEIT: Deze 4-post duurzame stalen netwerkkast wordt geleverd met vooraf geïnstalleerde wielen en stelvoeten, zodat deze gemakkelijk verplaatsbaar is in uw kantoor, studio of serverruimte
| SKU | RK4236BKB |
|---|---|
| EAN | 0065030871976 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
Deze 42U serverkast biedt veilige opslagruimte voor EIA-310 compliant 19" rack-mount apparatuur zoals Dell, HP en IBM servers, maar ook telecommunicatie en A/V apparatuur. Het server rack biedt een economische maar robuuste oplossing, met een totaal draagvermogen van 907 kg.
Zorgeloze Apparatuur Installatie
Het netwerkrek wordt gemonteerd geleverd en zorgt voor een eenvoudige installatie.
Met de verstelbare montagerails kunt u de raildiepte eenvoudig aanpassen van 152,4mm tot 914,4mm om apparatuur met volledige diepte te ondersteunen. De extra diepte ondersteunt ook extra kabel- en stroomvoorziening achter uw apparatuur.
Zowel de boven- als onderpanelen hebben verwijderbare kabeldoorgangskappen die eenvoudige toegang bieden voor kabelbeheer. Het rek heeft bovendien een aardingskabel die aan de voor- of achterkant kan worden gebruikt, zodat je je apparatuur kunt aarden voor extra bescherming.
Houd uw apparatuur veilig, koel en bereikbaar
Om uw rackapparatuur veilig te houden, is dit rack voorzien van een omkeerbare voordeur waarmee verschillende rackconfiguraties mogelijk zijn. De voor- en achterdeuren zijn beide afsluitbaar en het gaasontwerp vergroot de luchtstroom voor passieve koeling.
Het rack beschikt ook over eenvoudig afneembare en vergrendelbare zijpanelen, waardoor je snel bij je apparatuur kunt en deze toch veilig blijft.
Maximale mobiliteit, met meegeleverde wielen
De kast wordt geleverd met reeds geïnstalleerde wielen en stelvoeten, waardoor het rack gemakkelijk door je kantoor, studio of serverruimte kan worden verplaatst. Bovendien passen de breedte en hoogte van het rack door standaard deuropeningen, waardoor je het rack naar wens kunt verplaatsen.
Deze RK4236BKB werd ontworpen en gemaakt voor IT-professionals en geniet van gratis levenslange 24/5 meertalige technische ondersteuning
Deze 42U serverkast biedt veilige opslagruimte voor EIA-310 compliant 19" rack-mount apparatuur zoals Dell, HP en IBM servers, maar ook telecommunicatie en A/V apparatuur. Het server rack biedt een economische maar robuuste oplossing, met een totaal draagvermogen van 907 kg.
Zorgeloze Apparatuur Installatie
Het netwerkrek wordt gemonteerd geleverd en zorgt voor een eenvoudige installatie.
Met de verstelbare montagerails kunt u de raildiepte eenvoudig aanpassen van 152,4mm tot 914,4mm om apparatuur met volledige diepte te ondersteunen. De extra diepte ondersteunt ook extra kabel- en stroomvoorziening achter uw apparatuur.
Zowel de boven- als onderpanelen hebben verwijderbare kabeldoorgangskappen die eenvoudige toegang bieden voor kabelbeheer. Het rek heeft bovendien een aardingskabel die aan de voor- of achterkant kan worden gebruikt, zodat je je apparatuur kunt aarden voor extra bescherming.
Houd uw apparatuur veilig, koel en bereikbaar
Om uw rackapparatuur veilig te houden, is dit rack voorzien van een omkeerbare voordeur waarmee verschillende rackconfiguraties mogelijk zijn. De voor- en achterdeuren zijn beide afsluitbaar en het gaasontwerp vergroot de luchtstroom voor passieve koeling.
Het rack beschikt ook over eenvoudig afneembare en vergrendelbare zijpanelen, waardoor je snel bij je apparatuur kunt en deze toch veilig blijft.
Maximale mobiliteit, met meegeleverde wielen
De kast wordt geleverd met reeds geïnstalleerde wielen en stelvoeten, waardoor het rack gemakkelijk door je kantoor, studio of serverruimte kan worden verplaatst. Bovendien passen de breedte en hoogte van het rack door standaard deuropeningen, waardoor je het rack naar wens kunt verplaatsen.
Deze RK4236BKB werd ontworpen en gemaakt voor IT-professionals en geniet van gratis levenslange 24/5 meertalige technische ondersteuning
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 1100 mm |
| Hoogte verpakking | 2200 mm |
| Gewicht verpakking | 156 kg |
| Breedte verpakking | 671 mm |
| Inbouwdiepte (max) | 92,5 cm |
| Inbouwdiepte (min) | 15 cm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 2051 mm |
| Gewicht | 125 kg |
| Maximale gewichtscapaciteit | 907 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Moeren aantal | 50 |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 50 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 50 |
| Inbegrepen moersleutels aantal | 1 |
| Kenmerken | |
| Sleutelsleuf | Ja |
| Aantal ventilatoren | 0 ventilator(en) |
| Productontwerp | 4 palen |
| Frame type | Gesloten |
| Rackcapaciteit | 42U |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Verstelbare montagerails | Ja |
| Afneembare achterdeur | Nee |
| Afneembare voordeur | Ja |
| Verwijderbare zijpanelen | Ja |
| Achterdeurconstructie | Staal |
| Voordeurconstructie | Staal |
| Zijpaneelconstructie | Staal |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Vorm montagegat | Vierkant |
| Sleutelvergrendeling achterdeur | Ja |
| Voordeur met sleutelvergrendeling | Ja |
| Zijpaneel met sleutelvergrendeling | Ja |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Maximale gewichtscapaciteit | 907 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Moeren inbegrepen | Ja |
| Moeren aantal | 50 |
| Diepte verpakking | 1100 mm |
| Hoogte verpakking | 2200 mm |
| Gewicht verpakking | 156 kg |
| Breedte verpakking | 671 mm |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal schroeven | 50 |
| Inbegrepen sluitringen aantal | 50 |
| Inbegrepen moersleutels aantal | 1 |
| Technische details | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
| Soort | Vrijstaande rek |
| Hoogte verpakking | 2200 mm |
| Breedte verpakking | 671 mm |
| Rackcapaciteit | 42U |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Voldoet aan industriestandaarden | EIA/ECA-310-E |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 42U Enterprise-Grade Serv...
€ 925,44
€ 764,83
|
StarTech.com 22U Enterprise-Grade Serv...
€ 809,37
€ 668,90
|
StarTech.com 24U Enterprise-Grade Serv...
€ 960,98
€ 794,20
|
StarTech.com 4 Post 26U Wandmonteerbar...
€ 747,22
€ 617,54
|
Tripp Lite SR24UB rack 24U Vrijstaande...
€ 1.205,16
€ 996,00
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
RK4236BKB
|
RK2236BKF
|
RK2433BKM
|
RK2620WALHM
|
SR24UB
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Eaton
|
| Soort |
Freestanding rack
|
Freestanding rack
|
Freestanding rack
|
Wall mounted rack
|
Freestanding rack
|
| Rackcapaciteit |
42U
|
22U
|
24U
|
26U
|
24U
|




