Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 30cm Gecertificeerde Ultra High Speed HDMI Kabel, 8K 60Hz/4K 120Hz, HDMI 2.1, HDR10+/eARC, 48Gbps, 8K HDMI, Monitor/TV/Display, flexibele TPE-mantel
- High-Bandwidth 8K Video: Deze 30cm HDMI 2.1 kabel biedt levendige, scherpe 8K 60Hz/4K 120Hz UHD video, met HDR10+, Dolby Vision en HDCP 2.3; Geniet van immersieve geluidskwaliteit met 32-kanaals audio, 7.1 TrueHD, ARC, Dolby Atmos en DTS:X
- Gecertificeerd voor Betrouwbare Prestaties: Gecertificeerde Ultra High Speed HDMITM kabel voor gegarandeerde HDMI 2.1 specs en backwards compatibiliteit over meerdere resoluties en refresh rates; Werkt naadloos met zowel huidige als legacy HDMI devices
- Identificeer specificaties in een oogwenk: Gegraveerde HDMI specs op elke Quick ID connector elimineren giswerk en bevestigen ondersteuning in ƩƩn oogopslag; Milieuvriendelijke en duurzame TPE-mantel is bestand tegen scherpe bochten en RoHS-conform
- High-Res Workflows: Realiseer een scherp, helder 8K-beeld bij 48Gbps bandbreedte, ideaal voor workstations & pro AV setups met UHD-resoluties boven 4K; Werkt met USB-C naar HDMI-adapters voor DP Alt Mode devices en Apple M-series Pro/Max MacBooks
- De Keuze van de IT-Pro: Onze digitale display kabels zijn grondig getest in ons Innovation Lab op signaalintegriteit, duurzaamheid en compatibiliteit met HDMI, DisplayPort, USB-C en legacy-interfaces; Gratis 24/5 meertalige technische ondersteuning
| SKU | HDMM21V1F |
|---|---|
| EAN | 0065030923835 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Deze gecertificeerde Ultra High Speed HDMI⢠2.1-kabel is ontworpen voor betrouwbare prestaties in enterprise, AV en IT. Dankzij de duidelijk gemarkeerde HDMI-specificaties op elke connector is er geen twijfel over compatibiliteit en wordt de ondersteuning voor high-bandwidth prestaties bevestigd.
Ervaar de volledige HDMI 2.1-functionaliteit
Lever haarscherpe 8K video, hoge refresh rates en high-resolution visuals op UHD-displays, workstations, videowalls en AV-installaties. Deze Ultra High Speed HDMI 2.1-kabel ondersteunt 8K bij 60Hz, 5K bij 60Hz, 4K bij 120Hz en tot 48Gbps bandbreedte voor consistente, betrouwbare signaalkwaliteit.
HDMI 2.1 gebruikt Display Stream Compression (DSC 1.2a) om ultra high-resolution video met hogere refresh rates te leveren met compatibele bronnen en displays, waaronder 4K tot 240Hz en 8K tot 144Hz. Deze HDMI 2.1-kabel ondersteunt daarnaast ongecomprimeerde videoformaten tot 1080p bij 240Hz, 1440p bij 240Hz, 4K bij 144Hz en 8K bij 30Hz (8-bit 4:4:4) voor professionele displayconfiguraties.
Geniet van diep contrast en nauwkeurige kleurweergave met ondersteuning voor HDR10+ en Dolby Vision. Ondersteun 32-kanaals audio via eARC (Dolby AtmosĀ®, DTS:XĀ® en 7.1 DolbyĀ® TrueHD) en verzeker beveiligde contentoverdracht met HDCP 2.3 op HDMI 2.1 en legacy-apparatuur.
Gecertificeerd Voor Gegarandeerde Compatibiliteit
Deze 8K HDMI-kabel is gecertificeerd door een HDMI Authorized Test Center en ondergaat strenge conformiteitstests om ondersteuning voor alle high-bandwidth HDMI 2.1-functies te verifiƫren. De kabel is EMI-getest om minimale interferentie met nabijgelegen draadloze signalen te garanderen. De kabel werkt met alle 8K-ready apparaten en is backwards compatibel met vorige HDMI-specificaties.
High-Flex Kabel, Ontworpen voor Duurzaamheid
Leid de HDMI-kabel netjes en efficiƫnt rond hoeken, achter displays en door krappe ruimtes met een high-flex, halogeenvrije TPE-mantel die is ontworpen voor nauwe buigingen in dichte installaties. Zo blijft routing in enterprise AV-racks, workstations en wandmontage strak en overzichtelijk, zonder in te leveren op duurzaamheid.
Aluminum-Mylar folie met gevlochten afscherming minimaliseert EMI in gedeelde omgevingen, terwijl versterkte trekontlastingen aan de connectors bescherming bieden tegen herhaald buigen. Vergulde connectors behouden de signaalintegriteit, zijn corrosiebestendig en zijn beoordeeld op 10.000+ inserties voor langdurig, betrouwbaar gebruik.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade dress en de HDMI logo's zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
Deze gecertificeerde Ultra High Speed HDMI⢠2.1-kabel is ontworpen voor betrouwbare prestaties in enterprise, AV en IT. Dankzij de duidelijk gemarkeerde HDMI-specificaties op elke connector is er geen twijfel over compatibiliteit en wordt de ondersteuning voor high-bandwidth prestaties bevestigd.
Ervaar de volledige HDMI 2.1-functionaliteit
Lever haarscherpe 8K video, hoge refresh rates en high-resolution visuals op UHD-displays, workstations, videowalls en AV-installaties. Deze Ultra High Speed HDMI 2.1-kabel ondersteunt 8K bij 60Hz, 5K bij 60Hz, 4K bij 120Hz en tot 48Gbps bandbreedte voor consistente, betrouwbare signaalkwaliteit.
HDMI 2.1 gebruikt Display Stream Compression (DSC 1.2a) om ultra high-resolution video met hogere refresh rates te leveren met compatibele bronnen en displays, waaronder 4K tot 240Hz en 8K tot 144Hz. Deze HDMI 2.1-kabel ondersteunt daarnaast ongecomprimeerde videoformaten tot 1080p bij 240Hz, 1440p bij 240Hz, 4K bij 144Hz en 8K bij 30Hz (8-bit 4:4:4) voor professionele displayconfiguraties.
Geniet van diep contrast en nauwkeurige kleurweergave met ondersteuning voor HDR10+ en Dolby Vision. Ondersteun 32-kanaals audio via eARC (Dolby AtmosĀ®, DTS:XĀ® en 7.1 DolbyĀ® TrueHD) en verzeker beveiligde contentoverdracht met HDCP 2.3 op HDMI 2.1 en legacy-apparatuur.
Gecertificeerd Voor Gegarandeerde Compatibiliteit
Deze 8K HDMI-kabel is gecertificeerd door een HDMI Authorized Test Center en ondergaat strenge conformiteitstests om ondersteuning voor alle high-bandwidth HDMI 2.1-functies te verifiƫren. De kabel is EMI-getest om minimale interferentie met nabijgelegen draadloze signalen te garanderen. De kabel werkt met alle 8K-ready apparaten en is backwards compatibel met vorige HDMI-specificaties.
High-Flex Kabel, Ontworpen voor Duurzaamheid
Leid de HDMI-kabel netjes en efficiƫnt rond hoeken, achter displays en door krappe ruimtes met een high-flex, halogeenvrije TPE-mantel die is ontworpen voor nauwe buigingen in dichte installaties. Zo blijft routing in enterprise AV-racks, workstations en wandmontage strak en overzichtelijk, zonder in te leveren op duurzaamheid.
Aluminum-Mylar folie met gevlochten afscherming minimaliseert EMI in gedeelde omgevingen, terwijl versterkte trekontlastingen aan de connectors bescherming bieden tegen herhaald buigen. Vergulde connectors behouden de signaalintegriteit, zijn corrosiebestendig en zijn beoordeeld op 10.000+ inserties voor langdurig, betrouwbaar gebruik.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade dress en de HDMI logo's zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Dolby technologieƫn | Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS:X |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| AWG draad omvang | 30 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Overdrachtssnelheid | 48 Gbit/s |
| Ondersteunde grafische resoluties | 7680 x 4320, 4096 x 2160 |
| HDCP | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| HDCP versie | 2.3 |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| HDMI-kabeltype | Ultra High Speed HDMI cable |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 36 g |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| Breedte verpakking | 158 mm |
| Diepte verpakking | 60 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 51,3 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 158 mm |
| Diepte verpakking | 60 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 51,3 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 457 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 298 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 228 mm |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 30cm Gecertificeerde Ultr...
ā¬Ā 13,37
ā¬Ā 11,05
|
Recommended
Neomounts HDMI10MM HDMI kabel - 3 meter
ā¬Ā 13,02
ā¬Ā 10,76
|
Bestseller
Neomounts HDMI15MM HDMI kabel - 5 meter
ā¬Ā 16,86
ā¬Ā 13,93
|
Popular
Neomounts HDMI6MM HDMI kabel - 1.8 meter
ā¬Ā 10,97
ā¬Ā 9,07
|
StarTech.com 3m High Speed HDMI Kabel...
ā¬Ā 11,62
ā¬Ā 9,60
|
Hot Product
StarTech.com 15cm HDMI Extender Kabel,...
ā¬Ā 11,60
ā¬Ā 9,59
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
HDMM21V1F
|
HDMI10MM
|
HDMI15MM
|
HDMI6MM
|
HDADMM3M
|
HDMIEXTAA6IN
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type D (Micro)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Female connector
|



