Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 24M69-PRIVACY-SCREEN schermfilter 61 cm (24") Monitor Randloze privacyfilter voor schermen
€ 114,41
€ 94,55
Op voorraad
StarTech.com 24M69-PRIVACY-SCREEN, 61 cm (24"), 16:9, Monitor, Randloze privacyfilter voor schermen, Glanzend/mat, Privacy, Antireflectie
Stock Availability: 5 availible
Categorie: Schermfilters
| SKU | 24M69-PRIVACY-SCREEN |
|---|---|
| EAN | 0065030923231 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
StarTech.com 24M69-PRIVACY-SCREEN. Maximale schermgrootte: 61 cm (24"). Beeldverhouding: 16:9. Geschikt voor: Monitor, Soort: Randloze privacyfilter voor schermen. Oppervlakteafwerking: Glanzend/mat, Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Stofafstotend, Lichttransmissie: 62 procent, Beperkt weergavehoek (tot): 30°
| Kenmerken | |
|---|---|
| Omkeerbaarheid | Mat-naar-glanzend |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Installatietype | Magnetisch |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend/mat |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Lichttransmissie | 62 procent |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Filterfuncties display | Privacy, Antireflectie |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Stofafstotend |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Vermindert blauwe licht tot | 47 procent |
| Magnetisch | Ja |
| Blauwlichtfilter | Ja |
| Technische details | |
| Maximale schermgrootte | 61 cm (24") |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Geschikt voor | Monitor |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Omkeerbaarheid | Mat-naar-glanzend |
| Lichttransmissie | 62 procent |
| Filterkleur | Zwart |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Filterfuncties display | Privacy, Antireflectie |
| Materiaal | Kunststof |
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 61 cm (24") |
| Geschikt voor | Monitor |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Omkeerbaarheid | Mat-naar-glanzend |
| Filterkleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur van het product | Transparant |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 61 cm (24") |
| Omkeerbaarheid | Mat-naar-glanzend |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 0,5 mm |
| Hoogte | 302 mm |
| Breedte | 540 mm |
| Hoogte verpakking | 4 mm |
| Diepte verpakking | 690 mm |
| Breedte verpakking | 440 mm |
| Gewicht verpakking | 600 g |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 4 mm |
| Diepte verpakking | 690 mm |
| Breedte verpakking | 440 mm |
| Gewicht verpakking | 600 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Overige specificaties | |
| Kleur van het product | Transparant |
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 720 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 470 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 140 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 24M69-PRIVACY-SCREEN sche...
€ 114,41
€ 94,55
|
Popular
Kensington 2-weg verwijderbaar privacy...
€ 156,13
€ 129,03
|
Hot Product
StarTech.com Monitor privacyscherm uni...
€ 112,84
€ 93,26
|
New
Kensington MagPro-privacyschermfilter...
€ 153,49
€ 126,85
|
3M PF238W9B schermfilter 60,5 cm (23.8...
€ 107,77
€ 89,07
|
Bestseller
StarTech.com Monitor Privacy Filter vo...
€ 96,47
€ 79,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
24M69-PRIVACY-SCREEN
|
627208
|
PRIVSCNMON27
|
K58357WW
|
PF238W9B
|
PRIVACY-SCREEN-24MB
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
Kensington
|
StarTech.com
|
Kensington
|
3M
|
StarTech.com
|
| Soort |
Frameless display privacy filter
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
| Geschikt voor |
Monitor
|
Monitor
|
Monitor
|
Monitor
|
Monitor
|
Monitor
|




