Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 2-Pack Kabelmanagement Tray voor onder bureau, 106cm (53cm per tray), Metalen Kabelgoot, Sleufontwerp, Schroefmontage, Stekkerdoos Houder, Zwart, TAA
- Verminder Kabelwarboel: Organiseer kabels met twee 53cm kabelmanagement trays voor onder uw bureau met een totale lengte van 106cm; Elke tray is 110mm breed en 130mm diep, geschikt voor grotere stekkerdozen en helpt struikelgevaar te minimaliseren
- Veilige en Optimale Kabelgeleiding: Te monteren met 4 meegeleverde schroeven onder houten bureaus met minimale bladdikte van 20mm; Ingebouwde sleuven geleiden kabels en snoeren, verbeteren luchtcirculatie en verminderen signaalinterferentie
- Hoog Draagvermogen Voor Veeleisende Setups: Elke kabelmanagement tray ondersteunt tot 5kg en is ideaal voor meerdere stekkerdozen, kabelbundels, adapters en opladers zonder doorbuigen, vervormen of structureel falen na verloop van tijd
- Duurzaam Stalen Ontwerp: Gepoedercoat staal is duurzaam, bestand tegen krassen en beschadigingen en blijft stabiel, zelfs bij langdurige volledige belasting; Geleverd in ISTA-6 gecertificeerde verpakking voor schadevrije levering
- De Keuze Van De IT-Pro: Onze kabelgoten, kabelslangen en kabelgeleiding accessoires beheren zware of complexe bekabeling en zijn gemaakt van duurzame materialen; Inclusief gratis levenslange 24/5 meertalige technische ondersteuning
| SKU | S2MB-DESK-CABLE-TRAY |
|---|---|
| EAN | 0065030905534 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Houd uw werkplek schoon en georganiseerd en verminder het risico op struikelgevaar of verwarde kabels met deze kabelmanagement tray voor onder bureau. De tray heeft een totale lengte van 106cm (53cm per tray), is 110mm breed en 130mm diep, en biedt ruimte voor grotere stekkerdozen en power strips.
Veelzijdige Installatie
Ontworpen met een draagvermogen tot 5kg per tray en geschikt voor meerdere kabels, snoeren, opladers, stekkerdozen en power strips zonder doorhangen. Geïntegreerde kabelmanagement sleuven verbeteren de toegankelijkheid en optimaliseren kabelgeleiding, wat bijdraagt aan betere luchtcirculatie en een professionele uitstraling van de werkplek.
Eenvoudige Montage
Eenvoudig te monteren onder houten bureaus met een minimale blad dikte van 20mm. Alle benodigde bevestigingsmaterialen zijn inbegrepen (4 houtschroeven) voor een stabiele en efficiënte installatie.
Duurzame Stalen Constructie
De gepoedercoate stalen constructie is duurzaam, bestand tegen krassen en beschadigingen en blijft stabiel, zelfs bij langdurige volledige belasting. Geleverd in ISTA-6 gecertificeerde verpakking voor optimale bescherming tijdens transport en handling.
Houd uw werkplek schoon en georganiseerd en verminder het risico op struikelgevaar of verwarde kabels met deze kabelmanagement tray voor onder bureau. De tray heeft een totale lengte van 106cm (53cm per tray), is 110mm breed en 130mm diep, en biedt ruimte voor grotere stekkerdozen en power strips.
Veelzijdige Installatie
Ontworpen met een draagvermogen tot 5kg per tray en geschikt voor meerdere kabels, snoeren, opladers, stekkerdozen en power strips zonder doorhangen. Geïntegreerde kabelmanagement sleuven verbeteren de toegankelijkheid en optimaliseren kabelgeleiding, wat bijdraagt aan betere luchtcirculatie en een professionele uitstraling van de werkplek.
Eenvoudige Montage
Eenvoudig te monteren onder houten bureaus met een minimale blad dikte van 20mm. Alle benodigde bevestigingsmaterialen zijn inbegrepen (4 houtschroeven) voor een stabiele en efficiënte installatie.
Duurzame Stalen Constructie
De gepoedercoate stalen constructie is duurzaam, bestand tegen krassen en beschadigingen en blijft stabiel, zelfs bij langdurige volledige belasting. Geleverd in ISTA-6 gecertificeerde verpakking voor optimale bescherming tijdens transport en handling.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Kabelgoot |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Bedoeld voor | Bureau |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 130 mm |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Bureaubladdikte (min) | 2 cm |
| Maximale gewichtscapaciteit | 5 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Gewicht verpakking | 3,4 kg |
| Diepte verpakking | 580 mm |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal schroeven | 4 |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 598 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 635 mm |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 2-Pack Kabelmanagement Tr...
€ 87,73
€ 72,50
|
Vision TC3 SURRTB kabelbeheersysteem B...
€ 120,72
€ 99,77
|
|---|---|---|
| SKU |
S2MB-DESK-CABLE-TRAY
|
TC3 SURRTB
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
Vision
|
| Soort |
Cable tray
|
Cable box
|

