Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 13.5-inch Surface Laptop / Surface Book Privacy Filter, Anti-Glans Privacyscherm met 51% Blauw Licht Reductie, Monitor Screen Protector met +/- 30 grad. Kijkhoek, Matte Afwerking
€ 44,92
€ 37,12
Op voorraad
StarTech.com 13.5-inch Surface Laptop / Surface Book Privacy Filter, Anti-Glans Privacyscherm met 51% Blauw Licht Reductie, Monitor Screen protector met +/- 30 grad. Kijkhoek (135S-PRIVACY-SCREEN)
Stock Availability: 9 availible
Categorie: Schermfilters
| SKU | 135S-PRIVACY-SCREEN |
|---|---|
| EAN | 0065030900447 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Voorkom ongewenst meekijken op uw scherm door de kijkhoek van uw 13;5" Surface Book of Surface Laptop te beperken.
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
| Technische details | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 34,3 cm (13.5") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Lichttransmissie | 60 procent |
| Filterkleur | Zwart |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Filterfuncties display | Antireflectie, Privacy |
| Materiaal | Kunststof |
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 34,3 cm (13.5") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Filterkleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart, Transparant |
| Kenmerken | |
| Opslagmap | Ja |
| Oriëntatie privacy-filter | Landschap |
| Installatietype | Zelfklevende strip |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Oppervlakteafwerking | Mat |
| Lichttransmissie | 60 procent |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Filterfuncties display | Antireflectie, Privacy |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Vermindert blauwe licht tot | 51 procent |
| Blauwlichtfilter | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 34,3 cm (13.5") |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 213 mm |
| Hoogte | 0,3 mm |
| Gewicht | 27 g |
| Breedte | 305 mm |
| Hoogte verpakking | 2 mm |
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 174 g |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 2 mm |
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 174 g |
| Overige specificaties | |
| Kleur van het product | Zwart, Transparant |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 440 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 290 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
StarTech.com 13.5-inch Surface Laptop...
€ 44,92
€ 37,12
|
Targus privacyscherm 24"W (16:9)
€ 59,60
€ 49,26
|
Popular
HP 14-in Privacy Filter
€ 45,80
€ 37,85
|
Bestseller
Targus ASF238W9EU schermfilter 60,5 cm...
€ 57,22
€ 47,29
|
Hot Product
Kensington 2-way Removable Privacy Scr...
€ 36,74
€ 30,36
|
New
Kensington 2-way Removable Privacy Scr...
€ 44,21
€ 36,54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
135S-PRIVACY-SCREEN
|
ASF24W9EU
|
J6E65AA
|
ASF238W9EU
|
626459
|
626471
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
Targus
|
HP
|
Targus
|
Kensington
|
Kensington
|
| Soort |
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Geschikt voor |
Notebook
|
n.v.t.
|
Notebook
|
n.v.t.
|
Notebook
|
Notebook
|




