Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 13.3-inch MacBook Pro M1 M2 Flip-Over Laptop Privacy Filter, Blauw Licht Filter, Dubbelzijdig, Anti-Reflectie Mat of Glanzend
- BESCHERM VERTROUWELIJKE GEGEVENS: Privacy filter met Microlouver technologie verduistert uw 13.3" MacBook Pro M1 M2 scherm langs de zijkanten (+/- 30 graden vanuit het midden) en voorkomt zo ongewenst meekijken op uw scherm in openbare ruimtes
- VOOR 13.3-INCH MACBOOK PRO: Dit privacy filter werd speciaal op maat ontworpen voor de 13.3-inch M1 M2 MacBook Pro en sluit perfect aan op het scherm zonder de webcam, sensoren of het sluiten van de klep te hinderen
- VERMINDERT DIGITALE OOGVERMOEIDHEID: het laptop privacyscherm blokkeert tot 51% blauw licht en biedt 60% lichttransmissie voor helder, comfortabel schermgebruik bij langdurig werken
- OMKLAPBAAR & DUBBELZIJDIG: Dankzij de Flip-Over montagefunctie kun je de privacy filter snel omklappen om inhoud te delen zonder de filter te verwijderen; Kies tijdens de installatie de reflectiewerende matte zijde of de hoogglanszijde voor levendige kleuren
- ZORGELOZE INSTALLATIE: Installeer de privacy filter met de meegeleverde zelfklevende en residuvrije strips; Voor extra zelfklevende strips kunt u MON-PRIVACY-SCREEN-K gebruiken (afzonderlijk verkrijgbaar)
| SKU | 133MF-PRIVACY-SCREEN |
|---|---|
| EAN | 0065030910330 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Deze laptop privacy filter is speciaal ontworpen voor uw 13.3-inch M1 M2 MacBook Pro.
Voorkom Ongewenst Meekijken
Deze privacyfilter is een handige en kosteneffectieve oplossing om vertrouwelijke gegevens te beschermen tegen ongewenste kijkers. De security filter verduistert het scherm van je MacBook vanaf de zijkant en biedt de gebruiker een heldere kijkhoek van 60 graden (+/- 30 graden vanaf het midden).
Omkeerbare Filter
De privacy filter is omkeerbaar, met een matte reflectiewerende zijde voor omgevingen die gevoelig zijn voor schittering en een hoogglanszijde die levendige kleuren helpt te behouden. De matte kant biedt extra schermbescherming met een vingerafdruk- en krasbestendige coating. De privacy filter heeft een lichtdoorlatendheid van 57,5% voor een optimale helderheid van het scherm en een verbeterde privacy.
Eenvoudige Installatie
Het privacy filter is op maat gemaakt en hindert niet bij de webcam aan de bovenkant, sensors of bij het sluiten van de klep. Bevestig het privacy filter met de bijgeleverde transparante en restloze zelfklevende strips.
Minder Blauw Licht
Verminder digitale oogvermoeidheid en verbeter het visuele comfort door de blootstelling aan blauw licht te verminderen. Het scherm blokkeert tot 51% van het blauwe licht dat door het beeldscherm wordt uitgestraald in het golflengtebereik van 380 nm tot 480 nm. Vermoeide ogen kunnen leiden tot symptomen zoals hoofdpijn, droge ogen en wazig zicht.
Deze laptop privacy filter is speciaal ontworpen voor uw 13.3-inch M1 M2 MacBook Pro.
Voorkom Ongewenst Meekijken
Deze privacyfilter is een handige en kosteneffectieve oplossing om vertrouwelijke gegevens te beschermen tegen ongewenste kijkers. De security filter verduistert het scherm van je MacBook vanaf de zijkant en biedt de gebruiker een heldere kijkhoek van 60 graden (+/- 30 graden vanaf het midden).
Omkeerbare Filter
De privacy filter is omkeerbaar, met een matte reflectiewerende zijde voor omgevingen die gevoelig zijn voor schittering en een hoogglanszijde die levendige kleuren helpt te behouden. De matte kant biedt extra schermbescherming met een vingerafdruk- en krasbestendige coating. De privacy filter heeft een lichtdoorlatendheid van 57,5% voor een optimale helderheid van het scherm en een verbeterde privacy.
Eenvoudige Installatie
Het privacy filter is op maat gemaakt en hindert niet bij de webcam aan de bovenkant, sensors of bij het sluiten van de klep. Bevestig het privacy filter met de bijgeleverde transparante en restloze zelfklevende strips.
Minder Blauw Licht
Verminder digitale oogvermoeidheid en verbeter het visuele comfort door de blootstelling aan blauw licht te verminderen. Het scherm blokkeert tot 51% van het blauwe licht dat door het beeldscherm wordt uitgestraald in het golflengtebereik van 380 nm tot 480 nm. Vermoeide ogen kunnen leiden tot symptomen zoals hoofdpijn, droge ogen en wazig zicht.
| Technische details | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 33,8 cm (13.3") |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Lichttransmissie | 60 procent |
| Filterkleur | Zwart |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Filterfuncties display | Anti-blue, Antireflectie, Privacy |
| Materiaal | Kunststof |
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 33,8 cm (13.3") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Filterkleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart, Transparant |
| Kenmerken | |
| Compatibel met touchscreen | Nee |
| Opslagmap | Nee |
| Oriëntatie privacy-filter | Landschap |
| Installatietype | Klapbevestiging + Bevestigingsstrip + Schuifbevestigingslipje |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Compatibiliteit | MacBook Pro M1/M2 |
| Lichttransmissie | 60 procent |
| Ondersteunde display-types | LCD |
| Filterfuncties display | Anti-blue, Antireflectie, Privacy |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Vermindert blauwe licht tot | 51 procent |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 33,8 cm (13.3") |
| Compatibiliteit | MacBook Pro M1/M2 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 100 g |
| Hoogte verpakking | 4 mm |
| Diepte verpakking | 390 mm |
| Breedte verpakking | 245 mm |
| Gewicht verpakking | 174 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 4 mm |
| Diepte verpakking | 390 mm |
| Breedte verpakking | 245 mm |
| Gewicht verpakking | 174 g |
| Beeldscherm | |
| Compatibiliteit | MacBook Pro M1/M2 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Overige specificaties | |
| Kleur van het product | Zwart, Transparant |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 150 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 13.3-inch MacBook Pro M1...
€ 44,42
€ 36,71
|
Targus privacyscherm 24"W (16:9)
€ 59,60
€ 49,26
|
Popular
HP 14-in Privacy Filter
€ 45,80
€ 37,85
|
Bestseller
Targus ASF238W9EU schermfilter 60,5 cm...
€ 57,22
€ 47,29
|
Hot Product
Kensington 2-way Removable Privacy Scr...
€ 36,74
€ 30,36
|
New
Kensington 2-way Removable Privacy Scr...
€ 44,21
€ 36,54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
133MF-PRIVACY-SCREEN
|
ASF24W9EU
|
J6E65AA
|
ASF238W9EU
|
626459
|
626471
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
Targus
|
HP
|
Targus
|
Kensington
|
Kensington
|
| Soort |
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Geschikt voor |
Notebook
|
n.v.t.
|
Notebook
|
n.v.t.
|
Notebook
|
Notebook
|




