Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 1000-Pack 15cm Kabelbinders - 3,6mm Breed, 39 mm Bundeldiameter, 18kg Treksterkte, Zelfsluitende Snelbinders uit Nylon met Gebogen Punt, UL Listed, Zwart - TAA
- 1000 STUKS KABELBINDERS: Houd kabels met kabelbundeldiameter tot 39 mm georganiseerd met deze zwarte trekbandjes van 15 cm; Installatie zonder gereedschap; UL File Number: E97527
- INDUSTRIËLE STERKTE: Gemaakt van duurzaam UL-Listed Nylon 66 materiaal; Deze stevige en instelbare tie wraps werden getest om gewicht tot 18 kg te ondersteunen; UL94 V-2 brandbestendigheid tot 85C
- VERSCHILLENDE LENGTES: Snelbinders zijn ook verkrijgbaar in lengte 10 cm voor bundeldiameter 22 mm / lengte 15 cm voor bundeldiameter 39 mm / lengte 20 cm voor bundeldiameter 55 mm / lengte 25 cm voor bundeldiameter 68 mm / Zwart of Wit
- BETROUWBARE VEILIGHEID: 94V-2 Brandbestendigheid / UL Approved / CE / Lloyd's Register Certified / RoHS / TAA Compliant
- MINDER KABELWARBOEL: Deze medium plastieken tyraps zijn makkelijk te installeren en aan te spannen. Ideaal voor het reorganiseren van uw werkplek thuis of op kantoor; 2 jarige Garantie van StarTech.com
| SKU | CBMZT6BK |
|---|---|
| EAN | 0065030891134 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Deze medium kabelbinders zijn handig om meerdere kabels te bundelen en beveiligen. Met deze set van 1000 zwarte tyraps, heeft u er steeds voldoende bij de hand als u kabels over een langere afstand wil aanleggen en organiseren.
Netjes organiseren van kabels
Deze kabelbinders uit kunststof zijn 15 cm lang en geschikt voor kabelbundels met een diameter tot 39 mm. Ze bestaan uit één stuk en kunnen snel en eenvoudig worden geïnstalleerd of verwijderd, met instelbare spanning - perfect voor het organiseren en aanleggen van netwerk-, voedings-, of andere kabels bij u thuis of op kantoor.
Industriële sterkte
Deze sterke en flexibele tyraps zijn gemaakt van duurzaam nylon 66 en zijn rigoureus getest om een gewicht van maximaal 18 kg te ondersteunen. Ze zijn ook UL Approved met UL94 V-2 brandbestendigheid rating en CE & Lloyd's Register gecertificeerd.
Beschikbaar in verschillende lengtes en kleuren
StarTech.com biedt diverse kabelbinders aan in verschillende lengtes en kleuren voor een brede waaier aan toepassingen:
Set van 100 Stuks - 10 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT4B)
Set van 100 Stuks - 10 cm Witte Kabelbinders (CBMZT4N)
Set van 1000 Stuks - 10 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT4BK)
Set van 1000 Stuks - 10 cm Witte Kabelbinders (CBMZT4NK)
Set van 100 Stuks - 15 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT6B)
Set van 100 Stuks- 15 cm Witte Kabelbinders (CBMZT6N)
Set van 1000 Stuks - 15 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT6BK)
Set van 1000 Stuks - 15 cm Witte Kabelbinders (CBMZT6NK)
Set van 100 Stuks- 20 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT8B)
Set van 100 Stuks - 20 cm Witte Kabelbinders (CBMZT8N)
Set van 1000 Stuks- 20 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT8BK)
Set van 1000 Stuks - 20 cm Witte Kabelbinders (CBMZT8NK)
Set van 100 Stuks - 25 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT10B)
Set van 100 Stuks - 25 cm Witte Kabelbinders (CBMZT10N)
Set van 1000 Stuks - 25 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT10BK)
Set van 1000 Stuks - 25 cm Witte Kabelbinders (CBMZT10NK)
Deze medium kabelbinders zijn handig om meerdere kabels te bundelen en beveiligen. Met deze set van 1000 zwarte tyraps, heeft u er steeds voldoende bij de hand als u kabels over een langere afstand wil aanleggen en organiseren.
Netjes organiseren van kabels
Deze kabelbinders uit kunststof zijn 15 cm lang en geschikt voor kabelbundels met een diameter tot 39 mm. Ze bestaan uit één stuk en kunnen snel en eenvoudig worden geïnstalleerd of verwijderd, met instelbare spanning - perfect voor het organiseren en aanleggen van netwerk-, voedings-, of andere kabels bij u thuis of op kantoor.
Industriële sterkte
Deze sterke en flexibele tyraps zijn gemaakt van duurzaam nylon 66 en zijn rigoureus getest om een gewicht van maximaal 18 kg te ondersteunen. Ze zijn ook UL Approved met UL94 V-2 brandbestendigheid rating en CE & Lloyd's Register gecertificeerd.
Beschikbaar in verschillende lengtes en kleuren
StarTech.com biedt diverse kabelbinders aan in verschillende lengtes en kleuren voor een brede waaier aan toepassingen:
Set van 100 Stuks - 10 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT4B)
Set van 100 Stuks - 10 cm Witte Kabelbinders (CBMZT4N)
Set van 1000 Stuks - 10 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT4BK)
Set van 1000 Stuks - 10 cm Witte Kabelbinders (CBMZT4NK)
Set van 100 Stuks - 15 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT6B)
Set van 100 Stuks- 15 cm Witte Kabelbinders (CBMZT6N)
Set van 1000 Stuks - 15 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT6BK)
Set van 1000 Stuks - 15 cm Witte Kabelbinders (CBMZT6NK)
Set van 100 Stuks- 20 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT8B)
Set van 100 Stuks - 20 cm Witte Kabelbinders (CBMZT8N)
Set van 1000 Stuks- 20 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT8BK)
Set van 1000 Stuks - 20 cm Witte Kabelbinders (CBMZT8NK)
Set van 100 Stuks - 25 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT10B)
Set van 100 Stuks - 25 cm Witte Kabelbinders (CBMZT10N)
Set van 1000 Stuks - 25 cm Zwarte Kabelbinders (CBMZT10BK)
Set van 1000 Stuks - 25 cm Witte Kabelbinders (CBMZT10NK)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Losmaakbare kabelbinder |
| Maximale diameter bundel | 3,6 cm |
| Identificatielabel | Nee |
| UL 94 brandbaarheidsnorm | V2 |
| Materiaal | Nylon, Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 39239000 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 260 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Diepte verpakking | 115 mm |
| Gewicht verpakking | 739,1 g |
| Breedte | 150 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1000 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 446 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 371 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 433 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 250 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 39239000 |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 1000-Pack 15cm Kabelbinde...
€ 22,59
€ 18,67
|
StarTech.com 30m Bulk Rol Klittenband...
€ 29,16
€ 24,10
|
StarTech.com 20 cm Zwarte Kabelbinders...
€ 33,14
€ 27,39
|
|---|---|---|---|
| SKU |
CBMZT6BK
|
HKLP100
|
CBMZT8BK
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Soort |
Releasable cable tie
|
Hook & loop cable tie
|
Releasable cable tie
|


