Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
StarTech.com 1,5m Premium Gecertificeerde High Speed HDMI Kabel, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDMI 2.0 Kabel, HDR10/ARC, 18Gbps, 4K HDMI, Monitor/TV/Display, TPE-mantel
- High-Bandwidth 4K Video: Deze 1,5m HDMI 2.0-kabel biedt levendige, scherpe 4K 60Hz UHD/1440p 144Hz UHD video, met HDR10, Dolby Vision en HDCP 2.2; Geniet van immersieve geluidskwaliteit met 32-kanaals audio, 7.1 TrueHD, ARC, Dolby Atmos en DTS:X
- Gecertificeerd voor Betrouwbare Prestaties: Gecertificeerde Premium High Speed HDMITM kabel voor gegarandeerde HDMI 2.0 en backwards compatibiliteit over meerdere resoluties en refresh rates; Werkt naadloos met zowel huidige als legacy HDMI devices
- Identificeer specificaties in een oogwenk: Gegraveerde HDMI specs op elke Quick ID connector elimineren giswerk en bevestigen ondersteuning in ƩƩn oogopslag; Milieuvriendelijke en duurzame TPE-mantel is bestand tegen scherpe bochten en RoHS-conform
- High-Res Workflows: Realiseer een scherp, helder beeld bij 18Gbps bandbreedte, ideaal voor workstations en 4K UHD pro A/V setups; Werkt met USB-C naar HDMI-adapters voor DP Alt Mode devices en Apple M-series Pro/Max MacBooks
- De Keuze van de IT-Pro: Onze digitale display kabels zijn grondig getest in ons Innovation Lab op signaalintegriteit, duurzaamheid en compatibiliteit met HDMI, DisplayPort, USB-C en legacy-interfaces; Gratis 24/5 meertalige technische ondersteuning
| SKU | HDMMV5F |
|---|---|
| EAN | 0065030925068 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Deze Premium Certified High Speed HDMIā¢-kabel is ontworpen voor betrouwbare prestaties in enterprise-, AV- en IT-omgevingen. De HDMI-specificaties zijn duidelijk gemarkeerd op elke connectorāeen exclusieve eigenschap die giswerk elimineert, compatibiliteit waarborgt en bevestigt dat de kabel geschikt is voor high-bandwidth prestaties.
Volledig Uitgeruste Premium High Speed HDMI
Lever haarscherpe 4K UHD-video, snelle refresh rates en high-resolution visuals op UHD-displays, workstations, videowalls en AV-installaties. Deze Premium High Speed HDMI 2.0-kabel ondersteunt 4K bij 60Hz, 1440p bij 144Hz, 1080p tot 240Hz en tot 18Gbps bandbreedte voor consistente, betrouwbare signaalkwaliteit.
Geniet van diep contrast en nauwkeurige kleurweergave met ondersteuning voor HDR10 en Dolby Vision. Ondersteun 32-kanaals audio via ARC (Dolby AtmosĀ®, DTS:XĀ® en 7.1 DolbyĀ® TrueHD) en verzeker beveiligde contentoverdracht met HDCP 2.2 op HDMI 2.0 en legacy-apparatuur.
Gecertificeerd Voor Gegarandeerde Compatibiliteit
Deze 4K HDMI-kabel is gecertificeerd door een HDMI Authorized Test Center en ondergaat strenge conformiteitstests om ondersteuning voor alle high-bandwidth HDMI 2.0-functies te verifiƫren. De kabel is EMI-getest om minimale interferentie met nabijgelegen draadloze signalen te garanderen. De kabel werkt met alle 4K apparaten en is backwards compatibel met vorige HDMI-specificaties
High-Flex Kabel, Ontworpen voor Duurzaamheid
Leid de HDMI-kabel netjes en efficiƫnt rond hoeken, achter displays en door krappe ruimtes met een high-flex, halogeenvrije TPE-mantel die is ontworpen voor nauwe buigingen in dichte installaties. Zo blijft routing in enterprise AV-racks, workstations en wandmontage strak en overzichtelijk, zonder in te leveren op duurzaamheid.
Aluminum-Mylar folie met gevlochten afscherming minimaliseert EMI in gedeelde omgevingen, terwijl versterkte trekontlastingen aan de connectors bescherming bieden tegen herhaald buigen. Vergulde connectors behouden de signaalintegriteit, zijn corrosiebestendig en zijn beoordeeld op 10.000+ inserties voor langdurig, betrouwbaar gebruik.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI trade dress en de HDMI-logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
Deze Premium Certified High Speed HDMIā¢-kabel is ontworpen voor betrouwbare prestaties in enterprise-, AV- en IT-omgevingen. De HDMI-specificaties zijn duidelijk gemarkeerd op elke connectorāeen exclusieve eigenschap die giswerk elimineert, compatibiliteit waarborgt en bevestigt dat de kabel geschikt is voor high-bandwidth prestaties.
Volledig Uitgeruste Premium High Speed HDMI
Lever haarscherpe 4K UHD-video, snelle refresh rates en high-resolution visuals op UHD-displays, workstations, videowalls en AV-installaties. Deze Premium High Speed HDMI 2.0-kabel ondersteunt 4K bij 60Hz, 1440p bij 144Hz, 1080p tot 240Hz en tot 18Gbps bandbreedte voor consistente, betrouwbare signaalkwaliteit.
Geniet van diep contrast en nauwkeurige kleurweergave met ondersteuning voor HDR10 en Dolby Vision. Ondersteun 32-kanaals audio via ARC (Dolby AtmosĀ®, DTS:XĀ® en 7.1 DolbyĀ® TrueHD) en verzeker beveiligde contentoverdracht met HDCP 2.2 op HDMI 2.0 en legacy-apparatuur.
Gecertificeerd Voor Gegarandeerde Compatibiliteit
Deze 4K HDMI-kabel is gecertificeerd door een HDMI Authorized Test Center en ondergaat strenge conformiteitstests om ondersteuning voor alle high-bandwidth HDMI 2.0-functies te verifiƫren. De kabel is EMI-getest om minimale interferentie met nabijgelegen draadloze signalen te garanderen. De kabel werkt met alle 4K apparaten en is backwards compatibel met vorige HDMI-specificaties
High-Flex Kabel, Ontworpen voor Duurzaamheid
Leid de HDMI-kabel netjes en efficiƫnt rond hoeken, achter displays en door krappe ruimtes met een high-flex, halogeenvrije TPE-mantel die is ontworpen voor nauwe buigingen in dichte installaties. Zo blijft routing in enterprise AV-racks, workstations en wandmontage strak en overzichtelijk, zonder in te leveren op duurzaamheid.
Aluminum-Mylar folie met gevlochten afscherming minimaliseert EMI in gedeelde omgevingen, terwijl versterkte trekontlastingen aan de connectors bescherming bieden tegen herhaald buigen. Vergulde connectors behouden de signaalintegriteit, zijn corrosiebestendig en zijn beoordeeld op 10.000+ inserties voor langdurig, betrouwbaar gebruik.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI trade dress en de HDMI-logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Dolby technologieƫn | Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS:X |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| AWG draad omvang | 30 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandwidth | 18000 MB/s |
| Ondersteunde grafische resoluties | 5120 x 2880, 4096 x 2160, 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| HDCP | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision |
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| HDCP versie | 2.2 |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| HDMI-kabeltype | High Speed HDMI cable |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 88 g |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 129,8 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 129,8 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 474 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 300 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 210 mm |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
StarTech.com 1,5m Premium Gecertificee...
ā¬Ā 10,85
ā¬Ā 8,97
|
Recommended
Neomounts HDMI10MM HDMI kabel - 3 meter
ā¬Ā 13,02
ā¬Ā 10,76
|
Popular
Neomounts HDMI3MM HDMI kabel - 1 meter
ā¬Ā 8,78
ā¬Ā 7,26
|
Bestseller
Neomounts HDMI6MM HDMI kabel - 1.8 meter
ā¬Ā 10,97
ā¬Ā 9,07
|
New
Belkin High Speed HDMI 1m HDMI kabel H...
ā¬Ā 9,00
ā¬Ā 7,44
|
Belkin High Speed HDMI 2m HDMI kabel H...
ā¬Ā 10,02
ā¬Ā 8,28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
HDMMV5F
|
HDMI10MM
|
HDMI3MM
|
HDMI6MM
|
HDMI0018G-1M
|
HDMI0018G-2M
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Belkin
|
Belkin
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|



