Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Seagate Game Drive Hub for Xbox externe harde schijf 8 TB Zwart
€ 419,97
€ 347,08
Op voorraad
Voor Xbox, 8 TB, USB Type-A/USB Type-C, Geïntegreerde ledverlichting
Stock Availability: 4 availible
Categorie: Externe harde schijven
| SKU | STKW8000400 |
|---|---|
| EAN | 3660619041299 |
| Manufacturer | Seagate |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Game Drive |
| PDF URLs |
View PDF |
Beleef de actie nog intenser met de Game Drive Hub for Xbox. Creëer een weergaloze gamebibliotheek met 8 TB opslagcapaciteit. Het gedurfde design sluit bovendien ook mooi aan bij uw Xbox-gamingstation. Met de geïntegreerde ledverlichting in Xbox-groen creëert u de ultieme gamebeleving en de twee USB-C- en USB-A-poorten aan de voorzijde houden al uw essentiële apparaten opgeladen en klaar voor de strijd.
| Prestatie | |
|---|---|
| Wifi | Nee |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Harde schijf | |
| HDD capaciteit | 8 TB |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-A / USB Type-C |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Busgevoed | USB |
| Externe adapter | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 49,2 mm |
| Diepte | 206 mm |
| Hoogte | 128 mm |
| Gewicht | 1,35 kg |
| Breedte verpakking | 236 mm |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 233 mm |
| Gewicht verpakking | 1,64 kg |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Breedte verpakking | 236 mm |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 233 mm |
| Gewicht verpakking | 1,64 kg |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Pallet nettohoogte | 114,9 cm |
| Pallet nettodiepte | 121,9 cm |
| Pallet nettobreedte | 101,6 cm |
| Nettogewicht pallet | 356,6 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 249 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 355 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 276 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 6,97 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Overige specificaties | |
| Ethernet LAN | Nee |
You may also be interested in
| Product |
New
Seagate Game Drive Hub for Xbox extern...
€ 419,97
€ 347,08
|
Bestseller
LaCie d2 Professional externe harde sc...
€ 458,06
€ 378,56
|
Western Digital D10 externe harde schi...
€ 401,13
€ 331,51
|
Popular
Western Digital My Book externe harde...
€ 444,25
€ 367,15
|
Recommended
Western Digital Elements WDBWLG0140HBK...
€ 405,64
€ 335,24
|
Hot Product
Western Digital Elements WDBWLG0180HBK...
€ 497,96
€ 411,54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
STKW8000400
|
STHA8000800
|
WDBA5E0120HBK-EESN
|
WDBBGB0140HBK-EESN
|
WDBWLG0140HBK-EESN
|
WDBWLG0180HBK-EESN
|
| Manufacturer |
Seagate
|
LaCie
|
Western Digital
|
Western Digital
|
Western Digital
|
Western Digital
|
| HDD capaciteit |
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
| HDD rotatiesnelheid |
n.v.t.
|
5700RPM and more
|
5700RPM and more
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| HDD omvang |
n.v.t.
|
2.5 "
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| USB-connector |
USB Type-A / USB Type-C
|
USB Type-C
|
n.v.t.
|
Micro-USB B
|
Micro-USB B
|
n.v.t.
|
| Busgevoed |
USB
|
n.v.t.
|
USB
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





