Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Seagate Expansion STKP10000400 externe harde schijf 10 TB 3.5" 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zwart
ā¬Ā 401,97
ā¬Ā 332,21
Op voorraad
10 TB, 3.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Zwart
Stock Availability: 52 availible
- HDD omvang - 3.5"
- HDD capaciteit - 10000 GB
- Kleur van het product - Zwart
- Externe adapter
Categorie: Externe harde schijven
| SKU | STKP10000400 |
|---|---|
| EAN | 3660619040438 |
| Manufacturer | Seagate |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Expansion |
Expansion Desktop Ext.Drive10TB 3.5IN USB 3.0 GEN 1 EXTERNAL HDD
| Prestatie | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Wifi | Nee |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Harde schijf | |
| HDD capaciteit | 10 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| Interface | USB 3.0/2.0 |
| Poorten & interfaces | |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Busgevoed | Nee |
| Externe adapter | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 41,9 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 178,8 mm |
| Gewicht | 1,18 kg |
| Breedte verpakking | 212 mm |
| Diepte verpakking | 77 mm |
| Hoogte verpakking | 218 mm |
| Gewicht verpakking | 1,34 kg |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Breedte verpakking | 212 mm |
| Diepte verpakking | 77 mm |
| Hoogte verpakking | 218 mm |
| Gewicht verpakking | 1,34 kg |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Overige specificaties | |
| Ethernet LAN | Nee |
| Interface | USB 3.0/2.0 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Seagate Expansion STKP10000400 externe...
ā¬Ā 401,97
ā¬Ā 332,21
|
Bestseller
LaCie d2 Professional externe harde sc...
ā¬Ā 458,06
ā¬Ā 378,56
|
New
Western Digital D10 externe harde schi...
ā¬Ā 401,13
ā¬Ā 331,51
|
Western Digital My Book externe harde...
ā¬Ā 444,25
ā¬Ā 367,15
|
Recommended
Western Digital Elements WDBWLG0140HBK...
ā¬Ā 405,64
ā¬Ā 335,24
|
Popular
Western Digital Elements WDBWLG0180HBK...
ā¬Ā 497,96
ā¬Ā 411,54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
STKP10000400
|
STHA8000800
|
WDBA5E0120HBK-EESN
|
WDBBGB0140HBK-EESN
|
WDBWLG0140HBK-EESN
|
WDBWLG0180HBK-EESN
|
| Manufacturer |
Seagate
|
LaCie
|
Western Digital
|
Western Digital
|
Western Digital
|
Western Digital
|
| HDD capaciteit |
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
| HDD rotatiesnelheid |
n.v.t.
|
5700RPM and more
|
5700RPM and more
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| HDD omvang |
3.5 "
|
2.5 "
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| USB-connector |
n.v.t.
|
USB Type-C
|
n.v.t.
|
Micro-USB B
|
Micro-USB B
|
n.v.t.
|
| Busgevoed |
N
|
n.v.t.
|
USB
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





