Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk WD Purple SC QD101 128 GB MicroSDXC Klasse 10
ā¬Ā 49,78
ā¬Ā 41,14
Op voorraad
SanDisk WD Purple SC QD101, 128 GB, MicroSDXC, Klasse 10, Class 1 (U1), Paars
Stock Availability: 13 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | WDD128G1P0C-85AEL0 |
|---|---|
| EAN | 0619659180645 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk WD Purple SC QD101. Capaciteit: 128 GB, Soort flashgeheugen: MicroSDXC, Flash memory klasse: Klasse 10, UHS-snelheidsklasse: Class 1 (U1). Kleur van het product: Paars
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 128 GB |
| Soort flashgeheugen | MicroSDXC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
| Design | |
| Kleur van het product | Paars |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Paars |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Paars |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
| Capaciteit | 128 GB |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Overige specificaties | |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
| Garantieperiode | 3 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
SanDisk WD Purple SC QD101 128 GB Micr...
ā¬Ā 49,78
ā¬Ā 41,14
|
Transcend TS2GCF133 flashgeheugen 2 GB...
ā¬Ā 41,08
ā¬Ā 33,95
|
Popular
Kingston Technology SDHC/SDXC Class 10...
ā¬Ā 60,90
ā¬Ā 50,33
|
SanDisk SDSQXAO-128G-GNCZN flashgeheug...
ā¬Ā 43,73
ā¬Ā 36,14
|
Bestseller
SanDisk High Endurance 256 GB MicroSDX...
ā¬Ā 69,41
ā¬Ā 57,36
|
New
SanDisk Ultra 32 GB SDHC UHS-I Klasse 10
ā¬Ā 63,72
ā¬Ā 52,66
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDD128G1P0C-85AEL0
|
TS2GCF133
|
SDA10/128GB
|
SDSQXAO-128G-GNCZN
|
SDSQQNR-256G-GN6IA
|
SDSDUN4-032G-GN6IM
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Transcend
|
Kingston Technology
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
MicroSDXC
|
CompactFlash
|
SDXC
|
MicroSDXC
|
MicroSDXC
|
SDHC
|
| Flash memory klasse |
Class 10
|
n.v.t.
|
Class 10
|
n.v.t.
|
Class 10
|
Class 10
|
| Capaciteit |
128GB to 256GB
|
2GB to 4GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
256GB and more
|
32GB to 48GB
|





