Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk Ultra 32 GB SDHC UHS-I Klasse 10
ā¬Ā 19,13
ā¬Ā 15,81
Op voorraad
32GB, SDHC UHS-I, Class 10, 120MB/s leessnelheid
Stock Availability: 4939 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDSDUN4-032G-GN6IN |
|---|---|
| EAN | 0619659183813 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
Mis geen moment
SanDisk UltraĀ® SD-kaarten zijn snel met uitzonderlijke videoprestaties zodat jij je herinneringen kunt vastleggen wanneer ze gebeuren.
Meer tijd, meer herinneringen
Bespaar tijd met ultrahoge snelheden om je te helpen snel je fotoās en Full HD-videoās te verplaatsen. Breng tot 875 fotoās over in ƩƩn minuut.
Blijf opnamen maken
Biedt 256 GB aan opslag, zodat je honderden fotoās en uren aan Full HD-video (1080p) kunt maken zonder de kaart te verwisselen.
Mis geen moment
SanDisk UltraĀ® SD-kaarten zijn snel met uitzonderlijke UHS-I-videoprestaties zodat jij je herinneringen kunt vastleggen wanneer ze gebeuren.
Bestand tegen water, temperatuurschommelingen en nog meer
SanDisk UltraĀ® SDHCā¢- en SDXC⢠UHS-I -kaarten zijn uitgebreid getest om je herinneringen te beschermen tegen alledaagse tegenslagenāwaterbestendig, schokbestendig, rƶntgenbestendig en temperatuurbestendig
Compatibel met SanDisk SD⢠UHS-I-kaartlezer
Gebruik met de SanDisk SD⢠UHS-I-kaartlezer zodat je je bestanden snel kunt verplaatsen
SanDisk UltraĀ® SD-kaarten zijn snel met uitzonderlijke videoprestaties zodat jij je herinneringen kunt vastleggen wanneer ze gebeuren.
Meer tijd, meer herinneringen
Bespaar tijd met ultrahoge snelheden om je te helpen snel je fotoās en Full HD-videoās te verplaatsen. Breng tot 875 fotoās over in ƩƩn minuut.
Blijf opnamen maken
Biedt 256 GB aan opslag, zodat je honderden fotoās en uren aan Full HD-video (1080p) kunt maken zonder de kaart te verwisselen.
Mis geen moment
SanDisk UltraĀ® SD-kaarten zijn snel met uitzonderlijke UHS-I-videoprestaties zodat jij je herinneringen kunt vastleggen wanneer ze gebeuren.
Bestand tegen water, temperatuurschommelingen en nog meer
SanDisk UltraĀ® SDHCā¢- en SDXC⢠UHS-I -kaarten zijn uitgebreid getest om je herinneringen te beschermen tegen alledaagse tegenslagenāwaterbestendig, schokbestendig, rƶntgenbestendig en temperatuurbestendig
Compatibel met SanDisk SD⢠UHS-I-kaartlezer
Gebruik met de SanDisk SD⢠UHS-I-kaartlezer zodat je je bestanden snel kunt verplaatsen
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB |
| Soort flashgeheugen | SDHC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Leessnelheid | 120 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
| Videosnelheidsklasse | V10 |
| Prestatie | |
| Schakelaar voor schrijfbeveiliging | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Temperatuurbestendig, Waterbestendig, Rƶntgenbestendig |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Temperatuurbestendig, Waterbestendig, Rƶntgenbestendig |
| Schakelaar voor schrijfbeveiliging | Ja |
| Beveiliging | |
| Schakelaar voor schrijfbeveiliging | Ja |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Temperatuurbestendig, Waterbestendig, Rƶntgenbestendig |
| Geheugenadapter meegeleverd | Nee |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
| Capaciteit | 32 GB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 2,1 g |
| Breedte | 23,9 mm |
| Diepte | 2,17 mm |
| Hoogte | 31,8 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 101 mm |
| Diepte verpakking | 4,9 mm |
| Hoogte verpakking | 152 mm |
| Gewicht verpakking | 12,37 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Geheugenadapter meegeleverd | Nee |
| Gebruikershandleiding | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Geheugenadapter meegeleverd | Nee |
| Gebruikershandleiding | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Overige specificaties | |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
SanDisk Ultra 32 GB SDHC UHS-I Klasse 10
ā¬Ā 19,13
ā¬Ā 15,81
|
New
Team Group 32GB UHS-I MicroSDHC Klasse...
ā¬Ā 22,83
ā¬Ā 18,87
|
Recommended
SanDisk microSDHC 32GB Klasse 4
ā¬Ā 15,89
ā¬Ā 13,13
|
Hot Product
SanDisk SDSDB-032G-B35 flashgeheugen 3...
ā¬Ā 18,04
ā¬Ā 14,91
|
Popular
SanDisk 64GB SDXC Klasse 4
ā¬Ā 25,24
ā¬Ā 20,86
|
SanDisk SDSDQM-032G-B35A flashgeheugen...
ā¬Ā 15,98
ā¬Ā 13,21
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSDUN4-032G-GN6IN
|
CJBGG0000650-01030
|
SDSDQM-032G-B35
|
SDSDB-032G-B35
|
SDSDB-064G-B35
|
SDSDQM-032G-B35A
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Team Group
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
SDHC
|
MicroSDHC
|
MicroSDHC
|
SDHC
|
SDXC
|
MicroSDHC
|
| Flash memory klasse |
Class 10
|
Class 10
|
Class 4
|
n.v.t.
|
Class 4
|
Class 4
|
| Capaciteit |
32GB to 48GB
|
32GB to 48GB
|
32GB to 48GB
|
32GB to 48GB
|
64GB to 128GB
|
32GB to 48GB
|





