Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk Ultra 128 GB SDXC UHS-I
ā¬Ā 38,56
ā¬Ā 31,87
Op voorraad
SanDisk Ultra, 128 GB, SDXC, UHS-I, 100 MB/s, Zwart
Stock Availability: 43 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDSDUNR-128G-GN3IN |
|---|---|
| EAN | 0619659185299 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk Ultra. Capaciteit: 128 GB, Soort flashgeheugen: SDXC, Intern geheugentype: UHS-I, Leessnelheid: 100 MB/s. Kleur van het product: Zwart
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 128 GB |
| Soort flashgeheugen | SDXC |
| Leessnelheid | 100 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| Capaciteit | 128 GB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 23,9 mm |
| Diepte | 31,9 mm |
| Hoogte | 2,17 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk Ultra 128 GB SDXC UHS-I
ā¬Ā 38,56
ā¬Ā 31,87
|
Popular
Transcend TS2GCF133 flashgeheugen 2 GB...
ā¬Ā 41,08
ā¬Ā 33,95
|
New
Kingston Technology High Endurance 32...
ā¬Ā 35,11
ā¬Ā 29,02
|
Bestseller
SanDisk High Endurance 128 GB MicroSDX...
ā¬Ā 37,11
ā¬Ā 30,67
|
SanDisk SDSQXAO-128G-GNCZN flashgeheug...
ā¬Ā 43,73
ā¬Ā 36,14
|
Hot Product
SanDisk Max Endurance 32 GB MicroSDHC...
ā¬Ā 38,20
ā¬Ā 31,57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSDUNR-128G-GN3IN
|
TS2GCF133
|
SDCE/32GB
|
SDSQQNR-128G-GN6IA
|
SDSQXAO-128G-GNCZN
|
SDSQQVR-032G-GN6IA
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Transcend
|
Kingston Technology
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
SDXC
|
CompactFlash
|
MicroSD
|
MicroSDXC
|
MicroSDXC
|
MicroSDHC
|
| Flash memory klasse |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Class 10
|
Class 10
|
n.v.t.
|
Class 10
|
| Capaciteit |
128GB to 256GB
|
2GB to 4GB
|
32GB to 48GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
32GB to 48GB
|





