Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk SN850P M.2 4 TB PCI Express 4.0 NVMe
ā¬Ā 1.799,22
ā¬Ā 1.486,96
Op voorraad
SanDisk SN850P, 4 TB, M.2, 7300 MB/s, 16 Gbit/s
Stock Availability: 95 availible
Categorie: Internal solid-state drives
| SKU | WDBBYV0040BNC-WRSN |
|---|---|
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk SN850P. SSD capaciteit: 4 TB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 7300 MB/s, Schrijfsnelheid: 6600 MB/s, Overdrachtssnelheid: 16 Gbit/s, Component voor: Game console
| Harde schijf | |
|---|---|
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Prestatie | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | Game console |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 2400 |
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Leessnelheid | 7300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6600 MB/s |
| Overdrachtssnelheid | 16 Gbit/s |
| Compatibele producten | Plsy Station 5 |
| Data-uitwisseling | |
| Leessnelheid | 7300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6600 MB/s |
| Overdrachtssnelheid | 16 Gbit/s |
| Design | |
| Component voor | Game console |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | Game console |
| NVMe | Ja |
| TBW-classificatie | 2400 |
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Leessnelheid | 7300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6600 MB/s |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Overdrachtssnelheid | 16 Gbit/s |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele producten | Plsy Station 5 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 85 °C |
| Technische details | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 24,5 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 9,89 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Gewicht | 30,4 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
SanDisk SN850P M.2 4 TB PCI Express 4....
ā¬Ā 1.799,22
ā¬Ā 1.486,96
|
Kingston Technology 3840G DC600M (geme...
ā¬Ā 2.137,50
ā¬Ā 1.766,53
|
Bestseller
Kioxia CD8-R 3,84 TB 2.5" PCI Exp...
ā¬Ā 2.482,62
ā¬Ā 2.051,75
|
Synology Enterprise Series 1,92 TB 2.5...
ā¬Ā 2.298,95
ā¬Ā 1.899,96
|
New
Western Digital Black SN850X M.2 4 TB...
ā¬Ā 1.542,39
ā¬Ā 1.274,70
|
Synology SNV5420-1600G internal solid...
ā¬Ā 2.220,85
ā¬Ā 1.835,41
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WDBBYV0040BNC-WRSN
|
SEDC600M/3840G
|
KCD8XRUG3T84
|
SAT5221-1920G
|
WDBB9G0040BNC-WRSN
|
SNV5420-1600G
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Kingston Technology
|
Kioxia
|
Synology
|
Western Digital
|
Synology
|
| Interface |
PCI Express 4.0
|
Serial ATA III
|
PCI Express 4.0
|
Serial ATA III
|
PCI Express 4.0
|
PCI Express 4.0
|
| Type geheugen |
n.v.t.
|
3D TLC NAND
|
BiCS FLASH TLC
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| SSD capaciteit |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
1200GB to 2000GB
|
n.v.t.
|
1200GB to 2000GB
|
| Component voor |
Game console
|
Server/workstation
|
Server/workstation
|
NAS
|
PC
|
NAS
|
| SSD-vormfactor |
M.2
|
2.5"
|
2.5"
|
2.5"
|
M.2
|
M.2
|





