Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk SDSSDT40C-4T00-E25 externe solide-state drive 4 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Blauw
ā¬Ā 1.038,81
ā¬Ā 858,52
Op voorraad
SanDisk SDSSDT40C-4T00-E25, 4 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 1000 MB/s, Blauw
Stock Availability: 34 availible
Categorie: Externe solide-state drives
| SKU | SDSSDT40C-4T00-E25 |
|---|---|
| EAN | 0619659217822 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk SDSSDT40C-4T00-E25. SSD capaciteit: 4 TB. USB-connector: USB Type-C, USB-versie: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Leessnelheid: 1000 MB/s. Kleur van het product: Blauw
| Prestatie | |
|---|---|
| Leessnelheid | 1000 MB/s |
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| SSD (solid-state drive) | |
| NVMe | Ja |
| Leessnelheid | 1000 MB/s |
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Wifi | Nee |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| File formaat systeem | exFAT |
| Software | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 99,1 mm |
| Diepte | 99,1 mm |
| Hoogte | 40,2 mm |
| Gewicht | 249,6 g |
| Breedte verpakking | 67 mm |
| Diepte verpakking | 136 mm |
| Hoogte verpakking | 220 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 67 mm |
| Diepte verpakking | 136 mm |
| Hoogte verpakking | 220 mm |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 14.0 Sonoma |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk SDSSDT40C-4T00-E25 externe sol...
ā¬Ā 1.038,81
ā¬Ā 858,52
|
Popular
Western Digital My Passport 4 TB USB T...
ā¬Ā 1.038,81
ā¬Ā 858,52
|
Bestseller
SanDisk Extreme Portable 4 TB USB Type...
ā¬Ā 1.038,81
ā¬Ā 858,52
|
Hot Product
SanDisk Extreme PRO 4 TB USB Type-C 3....
ā¬Ā 1.038,81
ā¬Ā 858,52
|
Recommended
Kingston Technology 4000G Draagbare SS...
ā¬Ā 854,72
ā¬Ā 706,38
|
New
SanDisk PRO-G40 4 TB Zwart
ā¬Ā 959,58
ā¬Ā 793,04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSSDT40C-4T00-E25
|
WDBAGF0040BGY-WESN
|
SDSSDE61-4T00-G25
|
SDSSDE81-4T00-G25
|
SXS2000/4000G
|
SDPS31H-004T-GBCND
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Western Digital
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Kingston Technology
|
Sandisk
|
| Kleur van het product |
Blue
|
Grey
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
| Wifi |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| USB-versie |
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
| USB-connector |
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|





