Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk SDSSDE30F-1T00-G25 externe solide-state drive 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Meerkleurig
ā¬Ā 343,13
ā¬Ā 283,58
Op voorraad
SanDisk SDSSDE30F-1T00-G25, 1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 800 MB/s, Meerkleurig
Stock Availability: 97 availible
Categorie: Externe solide-state drives
| SKU | SDSSDE30F-1T00-G25 |
|---|---|
| EAN | 0619659226329 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk SDSSDE30F-1T00-G25. SSD capaciteit: 1 TB. USB-connector: USB Type-C, USB-versie: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Leessnelheid: 800 MB/s. Kleur van het product: Meerkleurig
| Prestatie | |
|---|---|
| Leessnelheid | 800 MB/s |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Wachtwoordbeveiliging | Nee |
| Hardware encryptie | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig |
| SSD (solid-state drive) | |
| NVMe | Nee |
| Leessnelheid | 800 MB/s |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Wifi | Nee |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS 13.1, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS 14.5, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 12.4 |
| Wachtwoordbeveiliging | Nee |
| Hardware encryptie | Nee |
| Beveiliging | |
| Wachtwoordbeveiliging | Nee |
| Hardware encryptie | Nee |
| Software | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS 13.1, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS 14.5, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 12.4 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 47 mm |
| Diepte | 96,8 mm |
| Hoogte | 9,9 mm |
| Gewicht | 40,82 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Snelstartgids | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Snelstartgids | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS 13.1, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS 14.5, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS 12.4 |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk SDSSDE30F-1T00-G25 externe sol...
ā¬Ā 343,13
ā¬Ā 283,58
|
New
Samsung Portable SSD T7 1 TB USB Type-...
ā¬Ā 274,69
ā¬Ā 227,02
|
Hot Product
SanDisk Extreme PRO Portable 2 TB USB...
ā¬Ā 501,61
ā¬Ā 414,55
|
Bestseller
SanDisk Extreme Portable 1 TB USB Type...
ā¬Ā 292,55
ā¬Ā 241,78
|
Recommended
Kingston Technology 2000G Draagbare SS...
ā¬Ā 474,79
ā¬Ā 392,39
|
Popular
Kingston Technology 1000G Draagbare SS...
ā¬Ā 275,69
ā¬Ā 227,84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSSDE30F-1T00-G25
|
MU-PC1T0T/WW
|
SDSSDE81-2T00-G25
|
SDSSDE61-1T00-G25
|
SXS2000/2000G
|
SXS2000/1000G
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Samsung
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Kingston Technology
|
Kingston Technology
|
| Kleur van het product |
Multicolour
|
Grey
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Wifi |
N
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
| SSD capaciteit |
960GB to 1024GB
|
960GB to 1024GB
|
1600GB to 2048GB
|
960GB to 1024GB
|
1600GB to 2048GB
|
960GB to 1024GB
|
| USB-versie |
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
| USB-connector |
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|




