Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk SDSDXW2-128G-GNCIN 64 GB SDXC Klasse 10
ā¬Ā 45,93
ā¬Ā 37,96
Op voorraad
SanDisk SDSDXW2-128G-GNCIN, 64 GB, SDXC, Klasse 10, 190 MB/s, 90 MB/s, Class 3 (U3)
Stock Availability: 15 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDSDXWA-128G-GNCIN |
|---|---|
| EAN | 0619659189389 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk SDSDXW2-128G-GNCIN. Capaciteit: 64 GB, Soort flashgeheugen: SDXC, Flash memory klasse: Klasse 10, Leessnelheid: 190 MB/s, Schrijfsnelheid: 90 MB/s, UHS-snelheidsklasse: Class 3 (U3), Videosnelheidsklasse: V30. Kleur van het product: Zwart, Goud
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB |
| Soort flashgeheugen | SDXC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Leessnelheid | 190 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 90 MB/s |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Goud |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart, Goud |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Goud |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Capaciteit | 64 GB |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 24 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoogte | 2,1 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk SDSDXW2-128G-GNCIN 64 GB SDXC...
ā¬Ā 45,93
ā¬Ā 37,96
|
Popular
Transcend TS2GCF133 flashgeheugen 2 GB...
ā¬Ā 41,08
ā¬Ā 33,95
|
New
Kingston Technology SDHC/SDXC Class 10...
ā¬Ā 60,90
ā¬Ā 50,33
|
Bestseller
SanDisk High Endurance 128 GB MicroSDX...
ā¬Ā 37,11
ā¬Ā 30,67
|
SanDisk SDSQXAO-128G-GNCZN flashgeheug...
ā¬Ā 43,73
ā¬Ā 36,14
|
Hot Product
SanDisk Max Endurance 32 GB MicroSDHC...
ā¬Ā 38,20
ā¬Ā 31,57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSDXWA-128G-GNCIN
|
TS2GCF133
|
SDA10/128GB
|
SDSQQNR-128G-GN6IA
|
SDSQXAO-128G-GNCZN
|
SDSQQVR-032G-GN6IA
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Transcend
|
Kingston Technology
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
SDXC
|
CompactFlash
|
SDXC
|
MicroSDXC
|
MicroSDXC
|
MicroSDHC
|
| Flash memory klasse |
Class 10
|
n.v.t.
|
Class 10
|
Class 10
|
n.v.t.
|
Class 10
|
| Capaciteit |
64GB to 128GB
|
2GB to 4GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
32GB to 48GB
|





