Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk SDSDXW2-064G-GNCIN flashgeheugen 64 GB SDXC Klasse 10
ā¬Ā 32,09
ā¬Ā 26,52
Op voorraad
SanDisk SDSDXW2-064G-GNCIN, 64 GB, SDXC, Klasse 10, 170 MB/s, 60 MB/s, Class 3 (U3)
Stock Availability: 64 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDSDXW2-064G-GNCIN |
|---|---|
| EAN | 0619659189341 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk SDSDXW2-064G-GNCIN. Capaciteit: 64 GB, Soort flashgeheugen: SDXC, Flash memory klasse: Klasse 10, Leessnelheid: 170 MB/s, Schrijfsnelheid: 60 MB/s, UHS-snelheidsklasse: Class 3 (U3), Videosnelheidsklasse: V30. Kleur van het product: Zwart, Goud
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB |
| Soort flashgeheugen | SDXC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Leessnelheid | 170 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 60 MB/s |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Goud |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart, Goud |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Goud |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Capaciteit | 64 GB |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 24 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoogte | 2,1 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk SDSDXW2-064G-GNCIN flashgeheug...
ā¬Ā 32,09
ā¬Ā 26,52
|
Popular
Transcend TS2GCF133 flashgeheugen 2 GB...
ā¬Ā 41,08
ā¬Ā 33,95
|
Bestseller
SanDisk Extreme Pro 32 GB MicroSDHC UH...
ā¬Ā 30,09
ā¬Ā 24,87
|
Transcend TS16GUSD300S flashgeheugen 1...
ā¬Ā 27,08
ā¬Ā 22,38
|
Transcend SDHC 300S 4GB NAND Klasse 10
ā¬Ā 26,15
ā¬Ā 21,61
|
Hot Product
Kingston Technology High Endurance 32...
ā¬Ā 35,11
ā¬Ā 29,02
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSDXW2-064G-GNCIN
|
TS2GCF133
|
SDSQXCG-032G-GN6MA
|
TS16GUSD300S
|
TS4GSDC300S
|
SDCE/32GB
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Transcend
|
Sandisk
|
Transcend
|
Transcend
|
Kingston Technology
|
| Soort flashgeheugen |
SDXC
|
CompactFlash
|
MicroSDHC
|
MicroSDHC
|
SDHC
|
MicroSD
|
| Flash memory klasse |
Class 10
|
n.v.t.
|
Class 10
|
Class 10
|
Class 10
|
Class 10
|
| Capaciteit |
64GB to 128GB
|
2GB to 4GB
|
32GB to 48GB
|
16GB to 24GB
|
4GB to 5GB
|
32GB to 48GB
|





