Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk SDDDC3-1T00-G46 USB flash drive 1 TB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
ā¬Ā 764,67
ā¬Ā 631,96
Op voorraad
SanDisk SDDDC3-1T00-G46, 1 TB, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 400 MB/s, 3,7 g
Stock Availability: 337 availible
Categorie: USB-sticks
| SKU | SDDDC3-1T00-G46 |
|---|---|
| EAN | 0619659198848 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk SDDDC3-1T00-G46. Capaciteit: 1 TB, USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Leessnelheid: 400 MB/s. Gewicht: 3,7 g
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 1 TB |
| Leessnelheid | 400 MB/s |
| Prestatie | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 1 TB |
| Leessnelheid | 400 MB/s |
| Design | |
| Certificering | FCC, ICES, CE, UKCA, BSMI, RCM, EAC, KCC, Ukraine |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 3,7 g |
| Breedte verpakking | 153 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 42 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 153 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 42 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Certificering | FCC, ICES, CE, UKCA, BSMI, RCM, EAC, KCC, Ukraine |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 70 °C |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
SanDisk SDDDC3-1T00-G46 USB flash driv...
ā¬Ā 764,67
ā¬Ā 631,96
|
Hot Product
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB flas...
ā¬Ā 770,96
ā¬Ā 637,16
|
Popular
Transcend JetFlash 920 USB flash drive...
ā¬Ā 1.098,44
ā¬Ā 907,80
|
New
Kingston Technology IronKey 128GB Keyp...
ā¬Ā 654,22
ā¬Ā 540,68
|
SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 1 T...
ā¬Ā 803,20
ā¬Ā 663,80
|
SanDisk SDCZ480-1T00-G46 USB flash dri...
ā¬Ā 757,12
ā¬Ā 625,72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDDDC3-1T00-G46
|
SDDDC4-1T00-G46
|
TS512GJF920
|
IKKP200/128GB
|
SDCZ75-1T00-G46
|
SDCZ480-1T00-G46
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Sandisk
|
Transcend
|
Kingston Technology
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Vormfactor |
n.v.t.
|
Swivel
|
Cap
|
Sleeve
|
Capless
|
Slide
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Stainless steel
|
Grey
|
Blue
|
Stainless steel
|
Black
|
| Aansluiting |
n.v.t.
|
USB Type-A / USB Type-C
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| Capaciteit |
1000GB and more
|
1000GB and more
|
512GB to 1000GB
|
128GB to 256GB
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|





