Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk SDCFE-256G-GF4NN flashgeheugen 256 GB CFexpress Type B
ā¬Ā 320,92
ā¬Ā 265,22
Op voorraad
SanDisk SDCFE-256G-GF4NN, 256 GB, CFexpress Type B, 1700 MB/s, 1200 MB/s, Valbestendig, Zwart, Zilver
Stock Availability: 4 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDCFE-256G-GF4NN |
|---|---|
| EAN | 0619659225872 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk SDCFE-256G-GF4NN. Capaciteit: 256 GB, Soort flashgeheugen: CFexpress Type B, Leessnelheid: 1700 MB/s, Schrijfsnelheid: 1200 MB/s. Veiligheidsfunties: Valbestendig, Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 256 GB |
| Soort flashgeheugen | CFexpress Type B |
| Leessnelheid | 1700 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1200 MB/s |
| Prestatie | |
| Wifi | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Wifi | Nee |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Wifi | Nee |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig |
| Capaciteit | 256 GB |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 8,5 g |
| Breedte | 36 mm |
| Diepte | 2 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk SDCFE-256G-GF4NN flashgeheugen...
ā¬Ā 320,92
ā¬Ā 265,22
|
Popular
Transcend CFX650 256 GB CFast 2.0 MLC
ā¬Ā 323,34
ā¬Ā 267,22
|
Hot Product
SanDisk Extreme PRO, 256GB CompactFlash
ā¬Ā 336,99
ā¬Ā 278,50
|
New
SanDisk SDCFSP-128G-G46D flashgeheugen...
ā¬Ā 298,24
ā¬Ā 246,48
|
Transcend 128GB UHS-I U3 SD SDXC Klass...
ā¬Ā 326,62
ā¬Ā 269,93
|
Bestseller
SanDisk Extreme 1,02 TB MicroSDXC UHS-...
ā¬Ā 284,37
ā¬Ā 235,02
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDCFE-256G-GF4NN
|
TS256GCFX650
|
SDCFXPS-256G-X46
|
SDCFSP-128G-G46D
|
TS128GSDC500S
|
SDSQXAV-1T00-GN6MA
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Transcend
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Transcend
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
CFexpress Type B
|
CFast 2.0
|
CompactFlash
|
CFast 2.0
|
SDXC
|
MicroSDXC
|
| Flash memory klasse |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Class 10
|
Class 3
|
| Capaciteit |
256GB and more
|
n.v.t.
|
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
256GB and more
|





