Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk QuickFlow geheugenkaartlezer USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart
ā¬Ā 39,03
ā¬Ā 32,26
Op voorraad
SanDisk QuickFlow, MicroSD (TransFlash), Zwart, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 21 mm, 9 mm, 30 mm
Stock Availability: 141 availible
Categorie: Geheugenkaartlezers
| SKU | SDDR-B751-GNANN |
|---|---|
| EAN | 0619659220952 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk QuickFlow. Compatibele geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash), Kleur van het product: Zwart. Interface: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Breedte: 21 mm, Diepte: 9 mm, Hoogte: 30 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Garantieperiode: 2 jaar
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Intern | Nee |
| Prestatie | |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Plug and play | Ja |
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal geheugenkaart sleuven | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Bluetooth | Nee |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Nee |
| Kleur | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 21,2 g |
| Hoogte | 30 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Breedte | 21 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Plug and play | Ja |
| Hoogte | 30 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Breedte | 21 mm |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
SanDisk QuickFlow geheugenkaartlezer U...
ā¬Ā 39,03
ā¬Ā 32,26
|
Popular
StarTech.com 3,5" Interne multi-k...
ā¬Ā 39,63
ā¬Ā 32,75
|
Hot Product
StarTech.com USB 3.0 Flash geheugen mu...
ā¬Ā 35,04
ā¬Ā 28,96
|
StarTech.com USB 3.0 kaartlezer / schr...
ā¬Ā 32,43
ā¬Ā 26,80
|
StarTech.com CFast 2.0 kaartlezer / sc...
ā¬Ā 41,04
ā¬Ā 33,92
|
Bestseller
Apple MW653ZM/A geheugenkaartlezer USB...
ā¬Ā 43,12
ā¬Ā 35,64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDDR-B751-GNANN
|
35FCREADBU3
|
FCREADU3C
|
CFASTRWU3
|
CFASTRWU3C
|
MW653ZM/A
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Apple
|
| Interface |
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Intern |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Compatibele geheugenkaarten |
MicroSD (TransFlash)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
SD
|





