Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk Portable 480 GB Blauw
ā¬Ā 176,47
ā¬Ā 145,84
Op voorraad
SanDisk Portable, 480 GB, USB Type-C, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 520 MB/s, Blauw
Stock Availability: 13 availible
Categorie: Externe solide-state drives
| SKU | SDSSDE30-480G-G25 |
|---|---|
| EAN | 0619659184339 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk Portable. SSD capaciteit: 480 GB. USB-connector: USB Type-C, USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Leessnelheid: 520 MB/s. Kleur van het product: Blauw
| Prestatie | |
|---|---|
| Leessnelheid | 520 MB/s |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Wachtwoordbeveiliging | Nee |
| Hardware encryptie | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| SSD (solid-state drive) | |
| NVMe | Nee |
| Leessnelheid | 520 MB/s |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Wifi | Nee |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Blauw |
| Wachtwoordbeveiliging | Nee |
| Hardware encryptie | Nee |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 46,9 mm |
| Diepte | 9,91 mm |
| Hoogte | 96,9 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
You may also be interested in
| Product |
New
SanDisk Portable 480 GB Blauw
ā¬Ā 176,47
ā¬Ā 145,84
|
Transcend ESD270C 500 GB USB Type-C 3....
ā¬Ā 169,93
ā¬Ā 140,44
|
Hot Product
Kingston Technology 500G Draagbare SSD...
ā¬Ā 169,96
ā¬Ā 140,46
|
Western Digital My Passport 500 GB USB...
ā¬Ā 226,62
ā¬Ā 187,29
|
Popular
SanDisk PRO-BLADE 1 TB Roestvrijstaal
ā¬Ā 207,03
ā¬Ā 171,10
|
Bestseller
Kingston Technology 1TB XS1000 Externa...
ā¬Ā 231,73
ā¬Ā 191,51
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSSDE30-480G-G25
|
TS500GESD270C
|
SXS2000/500G
|
WDBAGF5000AGY-WESN
|
SDPM1NS-001T-GBAND
|
SXS1000/1000G
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Transcend
|
Kingston Technology
|
Western Digital
|
Sandisk
|
Kingston Technology
|
| Kleur van het product |
Blue
|
Black
|
n.v.t.
|
Grey
|
Stainless steel
|
Black
|
| Wifi |
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| SSD capaciteit |
460GB to 480GB
|
480GB to 500GB
|
480GB to 500GB
|
480GB to 500GB
|
960GB to 1024GB
|
960GB to 1024GB
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
Not supported
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
| USB-connector |
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
Not supported
|
USB Type-C
|





