Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk Extreme Pro 32 GB SDHC UHS-I
ā¬Ā 33,71
ā¬Ā 27,86
Op voorraad
SanDisk Extreme Pro, 32 GB, SDHC, UHS-I, 100 MB/s, 90 MB/s, V30
Stock Availability: 28 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDSDXXO-032G-GSCIN |
|---|---|
| EAN | 0619659223717 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk Extreme Pro. Capaciteit: 32 GB, Soort flashgeheugen: SDHC, Intern geheugentype: UHS-I, Leessnelheid: 100 MB/s, Schrijfsnelheid: 90 MB/s, Videosnelheidsklasse: V30. Veiligheidsfunties: Temperatuurbestendig, Vochtbestendig, Waterbestendig, Schokbestendig, Valbestendig,..., Kleur van het product: Zwart
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB |
| Soort flashgeheugen | SDHC |
| Leessnelheid | 100 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 90 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Prestatie | |
| Wifi | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Temperatuurbestendig, Vochtbestendig, Waterbestendig, Schokbestendig, Valbestendig, Magneetbestendig, Rƶntgenbestendig, Slijtvast |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Wifi | Nee |
| Veiligheidsfunties | Temperatuurbestendig, Vochtbestendig, Waterbestendig, Schokbestendig, Valbestendig, Magneetbestendig, Rƶntgenbestendig, Slijtvast |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| Wifi | Nee |
| Veiligheidsfunties | Temperatuurbestendig, Vochtbestendig, Waterbestendig, Schokbestendig, Valbestendig, Magneetbestendig, Rƶntgenbestendig, Slijtvast |
| Capaciteit | 32 GB |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,67 g |
| Breedte | 23,9 mm |
| Diepte | 2,03 mm |
| Hoogte | 31,8 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk Extreme Pro 32 GB SDHC UHS-I
ā¬Ā 33,71
ā¬Ā 27,86
|
Popular
Transcend TS2GCF133 flashgeheugen 2 GB...
ā¬Ā 41,08
ā¬Ā 33,95
|
Bestseller
SanDisk Extreme Pro 32 GB MicroSDHC UH...
ā¬Ā 30,09
ā¬Ā 24,87
|
Transcend TS16GUSD300S flashgeheugen 1...
ā¬Ā 27,08
ā¬Ā 22,38
|
Hot Product
Kingston Technology High Endurance 32...
ā¬Ā 35,11
ā¬Ā 29,02
|
SanDisk High Endurance 128 GB MicroSDX...
ā¬Ā 37,11
ā¬Ā 30,67
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSDXXO-032G-GSCIN
|
TS2GCF133
|
SDSQXCG-032G-GN6MA
|
TS16GUSD300S
|
SDCE/32GB
|
SDSQQNR-128G-GN6IA
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Transcend
|
Sandisk
|
Transcend
|
Kingston Technology
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
SDHC
|
CompactFlash
|
MicroSDHC
|
MicroSDHC
|
MicroSD
|
MicroSDXC
|
| Flash memory klasse |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Class 10
|
Class 10
|
Class 10
|
Class 10
|
| Capaciteit |
32GB to 48GB
|
2GB to 4GB
|
32GB to 48GB
|
16GB to 24GB
|
32GB to 48GB
|
128GB to 256GB
|





