Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk Extreme GO 32 GB MicroSDHC UHS-I
ā¬Ā 30,18
ā¬Ā 24,94
Op voorraad
SanDisk Extreme GO, 32 GB, MicroSDHC, UHS-I, 100 MB/s, 60 MB/s, Class 3 (U3)
Stock Availability: 8 availible
Categorie: Flashgeheugens
| SKU | SDSQXGN-032G-GN6MN |
|---|---|
| EAN | 0619659227920 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk Extreme GO. Capaciteit: 32 GB, Soort flashgeheugen: MicroSDHC, Intern geheugentype: UHS-I, Leessnelheid: 100 MB/s, Schrijfsnelheid: 60 MB/s, UHS-snelheidsklasse: Class 3 (U3), Videosnelheidsklasse: V30. Veiligheidsfunties: Temperatuurbestendig, Vochtbestendig, Waterbestendig, Valbestendig, Rƶntgenbestendig,..., Kleur van het product: Goud, Rood
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB |
| Soort flashgeheugen | MicroSDHC |
| Leessnelheid | 100 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 60 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Applicatieprestatieklasse | A1 |
| Prestatie | |
| Wifi | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Goud, Rood |
| Veiligheidsfunties | Temperatuurbestendig, Vochtbestendig, Waterbestendig, Valbestendig, Rƶntgenbestendig, Magneetbestendig, Slijtvast, Schokbestendig |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Goud, Rood |
| Wifi | Nee |
| Veiligheidsfunties | Temperatuurbestendig, Vochtbestendig, Waterbestendig, Valbestendig, Rƶntgenbestendig, Magneetbestendig, Slijtvast, Schokbestendig |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Goud, Rood |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| Wifi | Nee |
| Veiligheidsfunties | Temperatuurbestendig, Vochtbestendig, Waterbestendig, Valbestendig, Rƶntgenbestendig, Magneetbestendig, Slijtvast, Schokbestendig |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Capaciteit | 32 GB |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 0,26 g |
| Breedte | 10,9 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoogte | 0,76 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk Extreme GO 32 GB MicroSDHC UHS-I
ā¬Ā 30,18
ā¬Ā 24,94
|
Transcend TS2GCF133 flashgeheugen 2 GB...
ā¬Ā 41,08
ā¬Ā 33,95
|
Popular
SanDisk 64GB SDXC Klasse 4
ā¬Ā 25,24
ā¬Ā 20,86
|
Bestseller
SanDisk Extreme 32 GB MicroSDHC UHS-I...
ā¬Ā 24,27
ā¬Ā 20,06
|
SanDisk Extreme 32 GB MicroSDHC UHS-I...
ā¬Ā 24,27
ā¬Ā 20,06
|
Hot Product
SanDisk Extreme Pro 32 GB MicroSDHC UH...
ā¬Ā 30,09
ā¬Ā 24,87
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDSQXGN-032G-GN6MN
|
TS2GCF133
|
SDSDB-064G-B35
|
SDSQXAF-032G-GN6MA
|
SDSQXAF-032G-GN6AA
|
SDSQXCG-032G-GN6MA
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Transcend
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Soort flashgeheugen |
MicroSDHC
|
CompactFlash
|
SDXC
|
MicroSDHC
|
MicroSDHC
|
MicroSDHC
|
| Flash memory klasse |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Class 4
|
Class 10
|
Class 10
|
Class 10
|
| Capaciteit |
32GB to 48GB
|
2GB to 4GB
|
64GB to 128GB
|
32GB to 48GB
|
32GB to 48GB
|
32GB to 48GB
|




