Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk 00183589 USB flash drive 256 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zwart, Zilver
ā¬Ā 313,29
ā¬Ā 258,92
Op voorraad
SanDisk 00183589, 256 GB, USB Type-A / Lightning, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Draaibaar, 7,2 g, Zwart, Zilver
Stock Availability: 9 availible
Categorie: USB-sticks
| SKU | SDIX60N-256G-GN6NE |
|---|---|
| EAN | 0619659169947 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk 00183589. Capaciteit: 256 GB, Aansluiting: USB Type-A / Lightning, USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Vormfactor: Draaibaar. Wachtwoordbeveiliging. Gewicht: 7,2 g. Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 256 GB |
| Vormfactor | Draaibaar |
| Prestatie | |
| Aansluiting | USB Type-A / Lightning |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 256 GB |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Design | |
| Vormfactor | Draaibaar |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Sleutelring | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Beveiliging | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 12 mm |
| Gewicht | 7,2 g |
| Diepte | 53 mm |
| Breedte | 12,5 mm |
| Breedte verpakking | 154 mm |
| Diepte verpakking | 101 mm |
| Hoogte verpakking | 16 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 154 mm |
| Diepte verpakking | 101 mm |
| Hoogte verpakking | 16 mm |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Sleutelring | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk 00183589 USB flash drive 256 G...
ā¬Ā 313,29
ā¬Ā 258,92
|
SanDisk Ultra Fit USB flash drive 512...
ā¬Ā 393,40
ā¬Ā 325,12
|
Popular
SanDisk Ultra USB flash drive 512 GB U...
ā¬Ā 372,24
ā¬Ā 307,64
|
Hot Product
SanDisk Ultra Flair USB flash drive 51...
ā¬Ā 390,88
ā¬Ā 323,04
|
SanDisk Ultra Luxe USB flash drive 512...
ā¬Ā 398,43
ā¬Ā 329,28
|
Bestseller
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB flas...
ā¬Ā 388,60
ā¬Ā 321,16
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDIX60N-256G-GN6NE
|
SDCZ430-512G-G46
|
SDCZ48-512G-G46
|
SDCZ73-512G-G46
|
SDCZ74-512G-G46
|
SDDDC4-512G-G46
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Vormfactor |
Swivel
|
Capless
|
Slide
|
Capless
|
Capless
|
Swivel
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Silver
|
Silver
|
Stainless steel
|
| Aansluiting |
USB Type-A / Lightning
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A / USB Type-C
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| Capaciteit |
256GB to 512GB
|
512GB to 1000GB
|
512GB to 1000GB
|
512GB to 1000GB
|
512GB to 1000GB
|
512GB to 1000GB
|





